[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

برگزاری جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم‌الله ۱۳‌آبان در جویم، روزنامه شیراز نوین

خبرنگار-آرزو جهان پیما
جلسه هماهنگی مراسم ۱۳ آبان به ریاست بخشدار و با حضور مسئولین ادارات بخش در محل بخشداری جویم برگزار گردید.
داود شفیعی بخشدار جویم در این جلسه با بیان اینکه در ۱۳ آبان ما شاهد سه رخداد بسیار مهم هستیم (تبعید حضرت امام خمینی (ره)، کشتار دانش‌آموزان مظلوم و تسخیر لانه جاسوسی) افزود: با توجه به حساسیت‌های به وجود آمده با حضور پررنگ خود و شرکت در راهپیمایی این روز بزرگ مشت محکمی‌ بر دهان مستکبران بزنیم و با آرمان‌های امام راحل و شهدا بیعت نماییم.
پس از آن حجة‌الاسلام احمدی امام جمعه شهر جویم نیز ضمن گرامیداشت این روز بزرگ در تاریخ ایران افزود: همه ما می‌دانیم که استکبار همیشه وجود داشته و مستکبرین قرن حاضر که آمریکا در رأس آن قرار گرفته تنها هدفشان ضربه زدن به ریشه اسلام و آرمان‌های الهی است و در این ۴۰ سال بارها شاهد دشمنی استکبار بوده و هستیم، دشمن می‌خواهد ما از ارزش‌های اسلامی‌ خود دست بکشیم، پس وظیفه ماست که با حضور خود در حماسه بزرگ یوم الله ۱۳ آبان در مقابل مستکبرین بایستیم و نشان دهیم دست از مبارزه نخواهیم کشید.
در ادامه امیرحسین باقری رئیس اداره آموزش و پروش بخش جویم خاطر نشان کرد: با توجه به این که آموزش و پرورش بعنوان یکی از متولیان اصلی برپایی مراسم بزرگداشت این روز است، بر همین اساس این اداره آمادگی کامل را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمائی روز ۱۳ آبان دارد.
در پایان، دیگر مسئولین نقطه نظرات خود را در این خصوص مطرح کردند. لازم بذکر است مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، امروز ساعت ۹:۳۰  صبح از میدان شهرداری شروع و در دبیرستان شبانه روزی عترت خاتمه می‌یابد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی