[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

آزادی گروگان ۱۰‌ساله در کمتر از ۳‌ساعت ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و دستگیری 3 آدم‌ربا و آزادی گروگان 10‌ساله در کمتر از 3‌ساعت، خبر داد. 
سردار احمد علی گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهارداشت: ساعت 7:45 صبح دیروز مأموران انتظامی از وقوع یک فقره آدم‌ربایی در بلوار بعثت شهر شیراز مطلع شدند.
وی ادامه داد: با حضور مأموران انتظامی و آغاز تحقیقات مشخص شد 3‌سرنشین یک دستگاه پژو 405 با متوقف کردن یک دستگاه خودرو پراید (‌سرویس مدرسه) پسر بچه 10‌ساله‌ای را از بین دانش‌آموزان آن سرویس ربوده و از محل متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و طرح مهار در سراسر استان فارس به اجرا گذاشته شد.
سردار گودرزی با بیان این‌که در این عملیات از گشت هوایی برای شناسایی و دستگیری آدم ربایان استفاده شد افزود: با تلاش مأموران انتظامی خودرو پژو 405 در یکی از ایست و بازرسی‌های شهرستان نی ریز متوقف و هر 3 آدم ربا دستگیر شدند.
این مقام ارشد انتظامی در استان فارس با بیان این‌که پسر بچه 10ساله با هوشیاری و سرعت عمل پلیس در سلامت کامل به آغوش خانواده خود بازگردانده شد گفت: هر گونه اقدام مخلان نظم و امنیت عمومی ‌در جامعه با سرعت عمل و برخورد شدید پلیس مواجه خواهد شد و مأموران جان بر کف انتظامی استان فارس اجازه عرض اندام به این‌گونه افراد را نخواهند داد.
فرمانده انتظامی استان فارس در خاتمه تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی پلیس در رابطه با انگیزه آدم ربایان ادامه دارد.
شایان ذکر است، سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس با حضور مستقیم خود از طریق بالگرد ناجا، فرماندهی این عملیات را بر عهده داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی