[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

چه کسی جسد زن جوان را در بوشهر رها کرد؟!، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری قاتل و افشای قتل زنی که جسدش در زیر پل جاده فرعی بوشهر- عالی‌شهر رها شده بود خبر داد.
سردار خلیل واعظی ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه امنیت پایدار در استان برقرار است اظهار داشت: بر اساس شاخص‌های مورد نظر استان بوشهر از امن‌ترین استان‌ها است به‌گونه‌ای که هر حادثه و تخلفی در کوتاه‌ترین زمان کشف و با متخلفان برخورد می‌شود.
وی با اشاره به کشف جسد زیر پل مسیر بوشهر به عالی‌شهر افزود:یازدهم آبان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وجود جسدی در جاده فرعی نیروگاه اتمی ‌بوشهر به سمت عالی‌شهر، مأموران انتظامی و اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام شدند.
رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه جسد زن یاد شده برای تعیین هویت و علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شد افزود: شناسایی هویت جسد و کشف رازقتل به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس استان بوشهر قرار گرفت.
سردار واعظی با بیان این‌که مردی اوائل آبان مفقود شدن زنش اعلام کرده بود تصریح کرد: با بررسی کارشناسان پلیس، مشخصات ظاهری جسد با مشخصات زنی که فقدانی وی توسط همسرش در سوم آبان امسال اعلام شده بود مطابقت داشت.
فرمانده انتظامی استان از شناسایی قاتل خبرداد و بیان کرد: کارآگاهان پلیس با بررسی شواهد و مدارک موجود به همسر مقتول مشکوک شدند و برای تحقیقات بیشتر وی را دستگیر کردند. رئیس پلیس استان بوشهر با بیان این‌که همسر به قتل زنش اعتراف کرد خاطرنشان کرد: متهم به دلیل تناقض گویی در بازجویی پلیس و مواجهه شدن با مدارک و مستندات در نهایت به قتل همسرش اعتراف کرد.
سردار خلیل واعظی اختلافات خانوادگی را عامل قتل یاد شده در اعتراف قاتل عنوان شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی