[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

اخطار به دلالان میادین میوه و تره‌بار پایتخت، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران اعلام کرد: به منظور حذف واسطه‌ها و حمایت هم‌زمان از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، با هرگونه دلالی و واسطه‌گری در این مراکز به شدت برخورد می‌شود.
اخطار به دلالان میادین میوه و تره‌بار پایتخت
به گزارش ارسالی روز چهارشنبه روابط عمومی این سازمان به ایرنا، سید سعید راد گفت: تداوم مبارزه با دلالی و واسطه‌گری در میادین و نیز اصلاح فرآیندها در دستور کار قرار دارد.
وی با بیان اینکه کیفیت، برخورد و قیمت مناسب سه اولویت مهم این سازمان برای تأمین انتظارات شهروندان در میادین میوه و تره‌بار است، اظهار داشت: برای تحقق این اولویت‌ها از همه ابزارهای قانونی استفاده می‌شود.
سعید راد افزود: برای افزایش رضایت عمومی و تحقق اهداف سازمان، ساختار و سیستم باید به گونه‌ای اصلاح شود که تخلفی رخ ندهد و شهروندان نیز برای تهیه مایحتاج خود با اعتماد و آرامش حداکثری به میادین و بازارهای میوه و تره‌بار مراجعه کنند. مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران همچنین بر آموزش مستمر کارکنان سازمان مدیریت میادین برای افزایش سطح کیفی برخورد و تعامل آن‌ها با شهروندان تأکید کرد.
مبارزه با آفات محیطی در میادین میوه تهران
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان میادین و میوه و تره‌بار تهران، مبارزه با آفات محیطی از طریق طعمه‌گذاری و سم‌پاشی در مراکز سه‌گانه عرضه بهداشتی دام و ساختمان‌های ستادی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران انجام شده است.
به گزارش ایرنا، بیش از 240میدان و بازار میوه و تره‌بار در پایتخت فعالیت می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی