[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۴
  • دوره جدید

کارنامه ورزش فارس مصداق واقعی اجرای عدالت اجتماعی در استان است ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: کارنامه ورزش فارس، مصداق واقعی اجرای عدالت اجتماعی در استان است.
اسماعیل تبادار که در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاونان و مشاور وی سخن می‌گفت، توجه به نقاظ مختلف فارس درحوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار و همچنین توسعه همه‌جانبه ورزش را عدالت در کردار توصیف کرد و افزود: در طول مسئولیتم در فارس، حوزه ورزش همیشه مایه امید و منشاء  انتشار خبرهای خوب در جامعه بود.
رئیس شورای عالی ورزش استان با اشاره به نگاه ویژه خود به حوزه ورزش و جوانان در طول حضورش در استان فارس به عنوان استاندار این استان افزود: اعتقادم بر این است که ورزش علاوه بر اينکه سبب شادی و نشاط افراد می‌شود، فوايد سودمندی برای انسان دارد که می‌توان به سلامت روح و روان و جسم که از مهم‌ترين اين فوايد است، اشاره کرد.
تبادار با بیان اینکه هرچه در ورزش هزينه شود بيشتر به كاهش جرايم، آسيب‌های اجتماعی و بیماری‌های جسمی و روحی درجامعه  نزديک می‌شويم، گفت: امروز دیگر بر هیچ‌کس پوشیده نیست که پرداختن به ورزش و سلامتی، زمينه مساعدی برای ايجاد زندگی بهتر، کاهش انحرافات اجتماعی و کسب شادابی و نشاط عمومی در جامعه ايجاد می‌کند.
وی، برنامه‌محور بودن اداره کل ورزش و جوانان فارس را یکی دیگر از محاسن این اداره برشمرد و افزود: توجه به جوانان، هویت‌سازی برای آن‌ها و ایجاد انگیزه برای این قشر با هدف رسیدن به خودباوری در آن‌ها، از دیگر ویژگی‌هایی بود که در طول خدمتم در فارس به عنوان استاندار آن را مشاهده کردم.
تبادار، یکی از ابعاد مهم هر توسعه‌ای را توجه به سرمایه‌های اجتماعی جامعه دانست و با بیان اینکه دوره جوانی، فرصت بی‌بدیل زندگی و سرآغاز استحکام شخصیت و ظهور و بروز استعدادهای انسانی است، افزود: در جوامعی که ارزش این منبع سرشار انسانی و سرمایه اجتماعی  به خوبی درک می‌شود، باید آینده‌ای امیدبخش برای آن جامعه ترسیم کرد.
استاندار فارس در پایان با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با وجود تمام تلاش و موفقیت‌های کسب شده برای رسیدن به قله و جایگاه واقعی خود هنوز در نیمه راه است، ابراز امیدواری کرد با تداوم برنامه‌های کنونی، حرکت به سمت رشد و توسعه ورزش در فارس با شتاب و سرعت بیشتر ادامه یابد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی