[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

سرپرست استانداری فارس مشخص شد، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شهرستان‌های رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی‌ گفت: یدالله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس به عنوان سرپرست استانداری انتخاب شد. مسعود گودرزی در گفت‌وگو با تسنیم، در حاشیه بازدید مدیرکل کمیته امداد از مناطق محروم رستم، با اشاره به اینکه اسماعیل تبادار استاندار کنونی فارس با همه ارزش‌ها، توانمندی‌ها و تلاش‌ها شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان شد و اداره استان را به فرد دیگری می‌سپارد، اظهار داشت: برای استان پهناوری همانند فارس طبیعی است که استاندار توانمندی که مورد اجماع همگان باشد، زمان می‌برد.
وی افزود: با توجه به اینکه برای آن شخص که باید فارس را مدیریت همه جانبه داشته باشد نیازمند بررسی دقیق‌تر است و از این پس استانداری فارس به صورت سرپرستی اداره می‌شود. گودرزی تصریح کرد: سرپرست فعلی استانداری که از معاونان پرتوان بوده و از لحاظ وزارت کشور در حد یک استاندار است خلأیی را در مدیریت استان احساس نمی‌کنیم که  فارس بخواهد ضرر کند.
 نماینده مردم شهرستان‌های رستم و ممسنی تصریح کرد: اما در مجموع فکر نمی‌کنم برای انتصاب استاندار فارس زمان زیادی به طول انجامد و آنچه نیز در مورد گزینه‌ها نیز مطرح می‌شود بیشتر گمانه‌زنی است.
عضو مجمع نمایندگان استان فارس خاطرنشان کرد: همچنین الزامی‌ برای اینکه استاندار جدید فارس به طور حتم غیربومی ‌باشد نیست و این مهم باید ارزیابی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی