[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

خبرنگاران از مناطق محروم شهرستان رستم بازدید کردند، روزنامه شیراز نوین

شماری از خبرنگاران رسانه‌های استان فارس سه شنبه از مناطق محروم شهرستان رستم در 175 کیلومتری غرب شیراز و روند خدمات رسانی به نیازمندان بازدید کردند.
به گزارش ایرنا، در این بازدید که به ابتکار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس صورت گرفت، خبرنگاران در روستاهای پشت کوه شهرستان رستم حضور یافتند، روستاهایی که به گفته مدیرکل این نهاد حمایتی از محروم‌ترین نقاط استان محسوب می‌شود. 
مدیرکل کمیته امداد استان فارس در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: ساخت منازل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد یکی از اولویت‌های این نهاد است که به جدیت دنبال می‌شود و در آینده نزدیک نیز بخش عمده‌ای از مشکلات مددجویان مناطق محروم شهرستان رستم نظیر مسکن، جهیزیه و کمک‌هزینه سفر انجام خواهد شد.
بذرافشان اظهار داشت: مددکاران کمیته امداد باید پیگیر وضعیت مددجوها باشد و مطالبات آنها را به طور جدی در سطح استان پیگیری و اعتبارات مردم مناطق محروم را جذب کنند.
وی گفت: دامنه فقر و محرومیت بالا است و از مددکاران می‌خواهم که در مسیر یاری رسانی به این قشر بجنگند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس همچنین اظهار داشت: علاوه بر اعتبارات جاری در یک ماهه گذشته 22میلیارد تومان اعتبار ملی به کمیته امداد استان فارس تخصیص یافت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هجمه‌های صورت گرفته در ماه‌های گذشته به این نهاد حمایتی گفت: میزان صدقات جمع‌آوری شده در طی هفت ماهه نخست امسال در شهرستان رستم 10درصد رشد را نشان می‌دهد و این نشان دهنده اعتماد مردم به کمیته امداد است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی