[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

معاون استانداری فارس: رونق صنعت ساختمان گره‌گشای بیکاری است، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: رونق صنعت ساختمان، مشکل‌گشای معضل بیکاری و رفع‌کننده بخشی از مشکلات ناشی از بیکاری در جامعه محسوب می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی ‌استانداری فارس، عنایت الله رحیمی‌ افزود: قطعاً رونق صنعت ساختمان علاوه بر ایجاد رونق در صنایع مرتبط با آن، به ایجاد اشتغال و حل مشکل بیکاری نیز کمک خواهد کرد. وی اضافه کرد: برگزاری این نمایشگاه یک اعلام اقتصادی و سیاسی است که ما در هر شرایطی می‌توانیم مشکلات اقتصادی خود را حل کنیم و در حوزه‌های مختلف ملی، منطقه‌ای و جهانی حضور فعال داشته باشیم.
معاون استانداری فارس ادامه داد: اگر صنایع وابسته به صنعت ساختمان از جمله تأسیسات، تجهیزات سرمایش و گرمایش و همچنین کاشی و سرامیک که استان فارس در این زمینه دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های قابل توجهی است رونق یابد می‌تواند اقتصاد مسکن را به حرکت درآورد.
رحیمی‌ گفت: مسکن یکی از بخش‌های پیشرو اقتصادی محسوب می‌شود که می‌تواند به حل بخش زیادی از مشکلات اقتصادی کشور کمک کند. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس ادامه داد: استان فارس آمادگی حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی را بیش از پیش دارد و بخش خصوصی بیش از پیش مورد حمایت خواهد بود. وی ابراز امیدواری کرد که با برپایی چنین نمایشگاه‌هایی امید در جامعه گسترش یابد و تولیدکننندگان ما و بخش مسکن یک رونق ویژه را تجربه کنند.
رحیمی ‌افزود: در شرایط فعلی رشد قیمت مسکن بیش از تورم است که می‌توان با افزایش فعالیت صنایع مرتبط با صنعت ساختمان و همچنین هدایت سرمایه‌های سرگردان به این بخش تا حد زیادی به کنترل این بازار کمک کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی