[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹ واحد غیرمجاز درمانی تعطیل شدند، روزنامه شیراز نوین

از ابتدای سال جاری تاکنون، 19 مرکز فاقد مجوزهای قانونی، به همت کارشناسان کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شناسایی و تعطیل شده است. به گزارش روابط عمومی‌ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت یک مرکز غیرمجاز پوست، مو و زیبایی، موضوع به بازرسان ویژه کمیسیون محول شد. دکتر «عبدالخالق کشاورزی» افزود: پس از تأیید تخلف، بازرسان ویژه کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی و اداره نظارت دانشگاه به این مکان مراجعه و ضمن بازرسی، به دلیل غیرقانونی بودن فعالیت‌ها، این مرکز تعطیل و پرونده تخلف برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.
 او ادامه داد: با نظارت کارشناسان و در مدت باقیمانده سال، تمامی‌ مراکز لیزردرمانی بدون مجوز، به ویژه آرایشگاه‌ها و مراکزی که افراد بدون صلاحیت و دوره ندیده در آن فعالیت می‌کنند تعطیل می‌شود.
 نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به کارشناسان سامانه تلفنی 1819 که به صورت شبانه‌روزی فعال هستند، درمیان بگذارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی