[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تقدیر نماینده شیراز در مجلس از تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ‌در نشست مشورتی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به تورم در زمینه خرید تجهیزات پزشکی و هزینه‌های موجود، از تلاش‌های مجموعه مدیریتی دانشگاه برای مدیریت صحیح و کاهش هزینه‌ها با حفظ کیفیت و کمیت خدمات سلامت، تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «بهرام پارسایی» مدیریت دکتر بهادر را یک نقطه قوت دانست که با انگیزه، اقتدار و اعتماد به نفسی که به معاونان خود می‌دهد، در پیشبرد برنامه‌ها مؤثر است.
او مدیریت صحیح هزینه‌ها در کنار حفظ کیفیت و کمیت خدمات را گامی ‌به سوی منفعت مردم عنوان کرد و افزود: با توجه به تحریم‌ها، حفظ وضعیت موجود، اوج توانمندی و مدیریت تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز را می‌رساند.
دکتر پارسایی ادامه داد: مسائل پیشنهادی از سوی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه را برای تأمین اعتبار و تجهیزات مصرفی و پزشکی به سازمان برنامه و بودجه و وزیر بهداشت ارایه می‌دهم تا در بودجه سال 98 مورد توجه قرار گیرد.
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی‌ گفت: مسئولیت‌پذیری در این برهه زمانی کار بسیار دشواری است و باید انگیزه داشت و به سرزمین و مردم خدمت کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خدمت به مردم و ارتقای سطح علمی‌ دست‌اندرکاران سلامت استان را وظیفه خود خواند و گفت: به انجام وظیفه در راه آسایش و آرامش مردم استان افتخار می‌کنم و با وجود مشکلات مالی موجود و مقاومت‌هایی که سد راه بود، این وظیفه را پذیرفتم، البته در هر جایگاهی برای اجرای عدالت و خدمت به مردم تلاش می‌کنم.
دکتر «علی بهادر» موفقیت دانشگاه در یک سال گذشته را مرهون همدلی و همراهی معاونان، مدیران و کارکنان عنوان کرد.
تأمین اعتبار، نیروی انسانی، پروژه‌های عمرانی، تجهیزات و امکانات، موفقیت‌ها و پیشرفت‌های دانشگاه، دیگر محور صحبت‌های رئیس دانشگاه در این نشست مشورتی بود.
مشاور عالی رئیس دانشگاه نیز در این نشست، دانشگاه را محل تربیت و پرورش پزشکان کارآزموده و متخصص و صاحب نام عنوان کرد و درخصوص تفویض اختیارات، جلوگیری از راه‌اندازی و فعالیت واحدهای غیر ضروری و بدون چارت تشکیلاتی، پیشبرد، اهداف و وضعیت کنونی دانشگاه، سطح علمی ‌اساتید و دانشجویان، افزایش بهره‌وری و کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌های دانشگاه، توضیحاتی ارایه داد.
دکتر «سید منصور کشفی»، با بیان اینکه در این دانشگاه نگاه ویژه‌ای به آموزش و پژوهش می‌شود، افزود: دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مسیر درست و صحیح در راستای پیشبرد اهداف و ارتقای سطح علمی ‌و سلامت مردم راه خود را ادامه می‌دهد، البته مسیر و حرکت دانشگاه براساس ضوابط قانونی صورت می‌گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی