[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

حضور مدیر کل در تمرینات ما باعث انگیزه و دلگرمی‌ است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال بانوان پویندگان صنعت فجر شیراز گفت: حضور مدیر کل ورزش و جوانان فارس در تمرینات این تیم باعث انگیزه و دلگرمی‌ بازیکنان و اعضای کادر فنی است. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، ستاره زارع با ابراز ناراحتی از باخت تیمشان در برابر مس رفسنجان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی‌گفت‌: متأسفانه این بازی برای ما خیلی مهم و حیاتی بود و اگر با حمایت میزبانی این موقعیت را از دست نمی‌دادیم شرایط حضور تیم ما در مرحله پلی آف بسیار امیدوار کننده بود‌.
وی افزود‌: مس رفسنجان بازیکنان شوت زن و یکدستی دارد ولی اشتباهات فردی موجب شد چهار گل دریافت نمائیم‌.
ستاره زارع عدم حضور دو بازیکن کلیدی ما در این دیدار را عامل اصلی باخت تیمشان دانست و خاطرنشان کرد‌: نسیمه غلامی‌ و مریم چرخاوی دو تن از بازیکنان ملی‌پوش ما هستند که به‌دلیل مصدمیت قادر به همراهی در برابر مس نبودند و فشردگی بازی‌ها هم باعث شده است نتوانیم به موقع ریکاوری کرده تا پای بچه‌ها از این حالت خستگی و گرفتگی خارج شود ولی هرچند شرایط ما برای حضور در جمع چهار تیم سخت‌تر شده است اما تلاش می‌کنیم فعل خواستن را صرف کنیم‌.
سرمربی پویندگان صنعت فجر شیراز با بیان این‌که مدیر کل ورزش و جوانان نظر مساعدی نسبت به این تیم دارد اظهار داشت‌: حضور کامیاب در تمرینات تیم‌، انگیزه بازیکنان را بالا می‌برد و با توجه به این‌که بخش خصوصی هزینه‌های تیم را متقبل می‌شود اما مدیر کل زحمت کشیدند و در دیداری که با بچه‌ها داشتند مبلغی را به‌عنوان پاداش پرداخت نمودند‌.
ستاره زارع با اشاره به زحمات مالک و مدیرعامل تیم صنعت پویندگان فجر ضمن قدردانی از وی گفت‌: واقعاً در این شرایط سخت اقتصادی باید قدردان امثال آزادی بود زیرا با وجودی‌که در ورزش بانوان حامیان مالی کمتر ورود می‌کنند ولی مدیرعامل باشگاه با جان و دل از این تیم حمایت می‌کند و هزینه‌های باشگاه را از حساب شخصی پرداخت می‌نماید‌.
وی در پایان گفت‌: امیدوارم با دلسوزی مسئولان و همت بچه‌ها بتوانیم در لیگ برتر جایگاه خوبی تصاحب کنیم و دل هواداران را شاد کنیم‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی