[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

تعویض طلایی لیگ، در ایران دپرشن حاد گرفت‌!، روزنامه شیراز نوین

مهاجم اسکاتلندی با ارسال نامه رسمی ‌استراحت پزشکی یک‌ماهه به باشگاه تراکتورسازی عملاً پرونده بازگشت خود به ایران را بست. همان‌طور که چند روز پیش نوشته بودیم لی هری اروین مهاجم اسکاتلندی که به تعویض طلایی در تراکتورسازی تبدیل شده بود، با ارسال نامه‌ای به این باشگاه با پیش کشیدن مشکلاتی از قبیل بیماری روحی و افسردگی از عدم بازگشت خود به ایران خبر داد تا به این ترتیب دردسرهایی که از روزها قبل با بی‌انضباطی در عدم بازگشت از مرخصی راه انداخته بود را وارد فاز تازه‌ای کند.
اروین که با ورودش به‌عنوان بازیکن تعویضی ورق بازی آخر تراکتوری‌ها مقابل ذوب آهن را در حضور 70‌هزار تماشاگر تبریزی برگرداند تا هت‌تریک او باعث شود همه نگاه‌ها به این بازیکن معطوف شود وقتی به زادگاهش بازگشت درست مثل استوکس از بازگشت به موقع خودداری کرد. طولانی شدن این تأخیر در نهایت به‌جایی رسید که باشگاه وقتی او را تهدید به شکایت کرد با نامه رسمی ‌پزشک معالج این بازیکن روبه‌رو شد.
در این نامه رسمی‌ پزشک اسکاتلندی یک‌ماه استراحت مطلق و دور بودن از محیط‌های ورزشی و فوتبالی را برای لی هری اروین تجویز کرده است. بنا به ادعای پزشک اسکاتلندی اروین در تبریز و تراکتورسازی دچار دپرشن حاد شده و نیاز به استراحت مطلق دارد. این استراحت پزشکی رسمی ‌در‌حالی به ایران و تبریز رسید که گفته می‌شود مدیربرنامه اسکاتلندی به‌منظور داشتن مدرک محکمه پسند برای دفاع از موکل خود در صورت شکایت تراکتورسازی به فیفا مقدمات صدور آن را فراهم و به تبریز ارسال کرده است.
با ارسال این نامه رسمی ‌عملاً دست مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای پیگیری ماجرای بازگرداندن مهاجم اسکاتلندی حداقل تا یک‌ماه آینده بسته شد. برهه‌ای از زمان که توأم می‌شود با پنجره نقل و انتقالات زمستانی ژانویه فوتبال اروپا و ایران تا همین حربه به مدیربرنامه اسکاتلندی این فرصت را بدهد تا با فسخ قرارداد این بازیکن به دنبال فراهم کردن زمینه‌ای جدید برای ادامه فوتبال موکلش باشد.
فوتبال ایران که تجربه استفاده از بازیکنان بریتانیایی را هرگز در کارنامه‌اش نداشت امسال با حضور سه نفر از این شبه جزیره روبه‌رو شد که دو تن از آنها در تراکتورسازی فوق‌العاده کار کردند اما ظاهراً این بازیکنان همان‌طور که در لیگ‌های معتبر سایر کشورهای اروپایی حضور چشمگیری نداشته و ترجیح می‌دهند براساس خلق و خوی خاص در بریتانیا بازی کنند، دوره حضورشان در تیم‌های ایرانی نیز چندان دوامی ‌نخواهد آورد تا شاهد وداع زودهنگام با آنها بود.
لی هری اروین در سه بازی این فصل لیگ برتر مقابل ذوب آهن، سپیدرود و پیکان به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و در 72‌دقیقه توانست آمار فوق‌العاده چهار‌بار گلزنی از خود برجای بگذارد تا لقب تعویض طلایی تراکتوری‌ها را یدک بکشد. بازیکنی که به نظر می‌رسد با همین آمار پرونده طلایی دوران کوتاهش در تراکتورسازی و فوتبال ایران مختومه خواهد شد تا در نیم‌فصل دوم فوتبال خود را در باشگاهی از شبه جزیره بریتانیا ادامه بدهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی