[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۸۷
  • دوره جدید

ساماندهی ورودی‌های شیراز با جدیت دنبال می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: ساماندهی ورودی‌های شیراز را با جدیت دنبال می‌کنیم.
مهندس حسین آرگیو در حاشیه بازدید از پروژه بهسازی بزرگراه خلیج فارس در شرق کلانشهر شیراز، با بیان اینکه این محورِ شریانی و مهم باید با اصول کامل فنی و مهندسی بازسازی شود اظهار داشت: ضرورت انجام این طرح به دلیل خرابی شدید آسفالت ناشی از ایرادات زیرسازی است.
وی با بیان اینکه اجرای این پروژه بر اساس اصول فنی در زیرسازی، زهکشی، انتقال آب‌های سطحی و روسازی خواهد بود افزود: ابتدا برای هدایت ترافیک در این مسیر پرتردد، بازسازی کندرو در محور جنوبی در حال انجام است.
معاون شهردار شیراز افزود: با همکاری مناطق 2، 5 و 7 بهسازی این بزرگراه در راستای بهبود عبور و مرور و بهبود منظر شهری انجام می‌شود.
وی با اشاره به ورودی‌های دیگر کلانشهر شیراز خاطرنشان کرد: ورودی از سمت خرامه، اصفهان، دشت ارژن و سپیدان نیز با احداث تقاطع‌های غیرهمسطح، تعریض محور، بهسازی و روکش آسفالت، تملک املاک مورد مسیر، بهبود فضای سبز و... با همکاری شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های مختلف شهرداری انجام می‌شود.
مهندس آرگیو خاطرنشان کرد: طراحی تقاطع غیرهمسطح به نحوی که بزرگراه در حال احداث مولوی، بلوار ولایت و میدان میوه و تره بار را برای حذف دوربرگران همسطح در بزرگراه خلیج فارس پوشش دهد، مد نظر قرار داده‌ایم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز تصریح کرد: در این راه نیازمند همکاری دیگر دستگاه‌ها از جمله اداره کل راه و شهرسازی، راهداری، پلیس و... هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی