[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

اختصاص مشوق‌های سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی آباده، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی آباده، ایزدخواست و ناحیه صنعتی سورمق در شهرستان آباده  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس پس از بازدید از شهرک‌ صنعتی آباده  در جلسه با هیئت مدیره شرکت خدماتی  شهرک صنعتی آباده با بیان اینکه شهرک صنعتی آباده از مجهزترین و بهترین شهرک‌های صنعتی استان محسوب می‌شود، تصریح کرد: این شهرک صنعتی با دارا بودن تمامی زیرساخت‌ها آماده جذب حداکثری سرمایه گذاران است و در این زمینه مشوق 50درصدی برای سرمایه گذاران اختصاص می یابد.
وی کاهش سهم پرداخت نقدی به 10درصد با اقساط 42ماهه را از دیگر مشوق‌هایی اعلام کرد که در این شهرک صنعتی اعمال می شود.
وی با اشاره به انعقاد 88قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک صنعتی آباده گفت: شهرک صنعتی آباده  دارای 54واحد بهره بردار با اشتغالزایی 680نفر شغلی بزرگترین شهرک صنعتی شمال فارس محسوب میشود.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس تصریح کرد: این شهرک صنعتی ظرفیت استقرار 750واحد تولیدی و صنعتی و صنفی با پیش‌بینی اشتغال 3800نفر را دارد.
فتوحی در ادامه با اشاره به اینکه شهرک‌های صنعتی ایزدخواست و سورمق  نیز جزء شهرک‌های صنعتی کم تقاضا محور محسوب می‌شوند، گفت: امیدواریم با اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری امیدواریم شاهد جهش جذب سرمایه گذار در این مناطق باشیم.
وی افزود: کاهش سهم پرداخت نقدی به ۵ درصد و بازپرداخت مبلغ حق انتفاع در اقساط ۴۸ ماهه و نیز اختصاص  90درصد مشوق به سرمایه گذاران  در صورت ایجاد اشتغال و بهره‌برداری از واحد صنعتی جزء شرایط ویژه‌ای است که برای سرمایه‌گذاری در این دو شهرک صنعتی در نظر گرفته شده است.
فتوحی با بیان اینکه شهرک صنعتی ایزدخواست در شمالی‌ترین نقطه استان فارس از موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار است گفت: این شهرک صنعتی دارای ۹۵ هکتار مساحت است و ظرفیت استقرار ۹۰ واحد تولیدی - صنعتی با پیش بینی اشتغالزایی یک هزار نفر را خواهد داشت.
وی با بیان اینکه شهرک صنعتی ایزدخواست در شمال استان فارس با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی و نزدیکی به راه آهن و بزرگراه شیراز - اصفهان از موقعیت مناسبی برخوردار است، افزود: امکاناتی نظیر آب و برق در این شهرک صنعتی فراهم شده و همزمان با استقرار واحد‌های صنعتی، مراحل تکمیل سایرزیرساخت‌ها نیز انجام می‌شود.
فتوحی با اعلام حمایت و اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی سورمق، اظهار کرد: این ناحیه صنعتی با ۳۵ هکتار ظرفیت استقرار ۳۵ واحد صنعتی را دارد و پیش بینی می‌شود با استقرار واحد‌های صنعتی ظرفیت ۵۰۰ نفر اشتغالزایی در آن ایجاد می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی