[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

برگزاری سه‌شنبه‌های بدون خودرو در شهرداری منطقه پنج ، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت هفته بسیج برنامه سه‌شنبه‌های بدون خودرو  به میزبانی شهرداری منطقه پنج و تعدادی از  بسیجیان در شیراز برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی شهراری منطقه پنج   صبح دیروز به مناسبت هفته بسیج برنامه سه‌شنبه‌های بدون خودرو با حضور مهندس طهماسبی شهردار منطقه پنج و تعداد بیشماری از پرسنل این منطقه و بسیجیان در شیراز برگزار شد.
 مهندس طهماسبی شهردار ورزشی منطقه پنج‌ شیراز در حاشیه این برنامه گفت: مسئولان و بسیجیان در حرکتی ورزشی در راستای فرهنگ‌سازی و سهولت رفت و آمد درون شهری از دوچرخه به جای خودرو استفاده کردند. 
ایشان  افزود:  سلامتی، تندرستی و کاهش ترافیک درون شهری از جمله اهداف سه‌شنبه‌های بدون خودرو است که باید به عنوان فرهنگ شهر‌نشینی برای عبور و مرور ترویج شود.  وی عنوان کرد: شهرداری منطقه پنج  این آمادگی را دارد همراه با سایر دستگاه‌ها دوچرخه‌سواری در سه‌شنبه‌های بدون خودرو را  ادامه دهد. قابل ذکر است  سه‌شنبه‌های هر هفته به عنوان سه‌شنبه‌های بدون خودرو مشخص شده و این هفته به جهت تقارن با هفته بسیج، شهراری منطقه پنج  میزبان برنامه دوچرخه‌سواری بود این برنامه با همکاری سازمان حمل و نقل و ترافیک از شهرداری منطقه پنج واقع در بلوار رحمت  به سمت بوستان ‌هاشمی‌ در بلوار عدالت  برگزار گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی