[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

بسته حمایتی آذرماه توزیع می‌شود، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌گوید بسته حمایتی دولت آذر ماه توزیع می‌شود. محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بسته‌های حمایتی دولت برای جبران گرانی‌ها اظهار داشت: دولت در نظر دارد به کارمندان و کارگرانی که درآمد زیر 3 میلیون تومان دارند، بسته حمایتی دهد، در این بین فرمولی برای خانوارهای تک نفره تا 5 نفره نیز در نظر دارد و بر اساس این فرمول به خانوارها بسته حمایتی داده می‌شود.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نکته هوشمندانه دولت برای توزیع بسته حمایتی گفت: دولت برای جبران گرانی‌ها در نظر دارد بسته حمایتی را در چند مرحله توزیع کند، این کار هوشمندانه است.
نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ‌ادامه داد: قرار بود بسته حمایتی تا پایان آبان ماه توزیع شود اما به دلیل کمبود اطلاعات و آمار توزیع بسته‌ها به تأخیر افتاد، سازمان بهزیستی باید آماری را اطلاع‌رسانی می‌کرد از آنجایی که همیشه در بحث آمار ضعف داریم این کار با تأخیر صورت گرفت.
وی تأکید کرد: با وجود تأخیر در توزیع بسته‌های حمایتی باید گفت که این بسته اوایل آذر ماه توزیع می‌شود و با فرمولی بین خانوارهای تک نفره تا 5 نفره ارائه خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی