[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

وزارت تعاون دیه جانباختگان سانچی را پرداخت کند، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون عمران مجلس توضیحاتی را درباره روند پرداخت دیه جانباختگان سانچی به خانواده‌هایشان ارائه کرد.
محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به برخی از ابهامات مطروحه در رسانه‌های اجتماعی مبنی بر قطع روندپرداخت دیه به خانواده جانباختگان سانچی به علت اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران، گفت: چنین مسئله به هیچ وجه موضوعیت و صحت ندارد.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی‌ادامه داد: به طور حتم مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید هر چه سریع تر حقوق و دیه جانباختگان کشتی سانچی را به خانواده آن‌ها پرداخت کنند.
وی تصریح کرد: قطعاًَ اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران بهانه قابل قبولی برای عدم پرداخت دیه به خانواده‌های جانباختگان سانچی نیست و این مسئله هر چه سریع تر باید صورت گیرد، البته طبق اطلاعات واصله اقدامات خوبی در این عرصه صورت گرفته است.
رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: قطعاًََ از هر طریق ممکن باید دیه جانباختگان کشتی سانچی پرداخت شود و کمیسیون عمران مجلس با جدیت پیگیر این مسئله خواهد بود.
شانزدهم دی ماه پارسال یک کشتی فله بر چینی حامل 64 هزار تن گندم در سواحل شانگهای چین به نفتکش ایرانی سانچی که حامل بیش از 130 هزار تن میعانات گازی بود، برخورد کرد که در پی آن 32 سرنشنین این نفتکش (30 ایرانی و 2 بنگلادشی) جان باختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی