[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

مسابقات اسلالوم قهرمانی استان فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

رقابت‌های اسلالوم قهرمانی استان فارس در کلاس‌های مختلف در شیراز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و به نقل از محمد گل‌ریز، مسئول روابط عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان فارس، مسئول کمیته اسلالوم گفت: مسابقات اسلالوم قهرمانی استان فارس با حضور ۲۶شرکت کننده از سرتاسر استان فارس در ۴کلاس ۱۵۰۰-سی‌سی آقایان، ۱۵۰۰+سی‌سی آقایان، آزاد آقایان و ۱۵۰۰-سی‌سی بانوان در مجموعه ورزشی پارس واقع در میانرود شیراز برگزار شد.
احمدرضا افشاری ادامه داد: در دنیا به اسم سولو یا سولو اسلالوم شناخته می‌شود و اسلالوم مسیر مارپیچ و مهارت راننده است که در این دوره از مسابقات با کمی تفاوت نسبت به دوره‌های قبل برگزار شد؛ چون در اسلالوم سرعت پایین است برای تماشاچی جذابیت ندارد و با رئیس ترکیب کردیم و مسابقه سرعتی‌تر شد.
افشاری اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی کمیته اسلالوم هر ماه دوره آموزشی برگزار می‌شود. در اولین دوره آموزشی که برگزار کردیم ۱۶هنرجو آموزش دیدند و تعداد متقاضی بیشتری داشتیم؛ اما به دلیل حفظ کیفیت آموزش آن‌ها را به دوره‌های بعد موکول کردیم.
وی ادامه داد: اولین دوره مسابقات استانی در اردیبهشت ماه برگزار شد، دومین دوره در آذرماه و همچنین دوره بعد در دی ماه برگزار خواهد شد.
هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی برای مسابقات قهرمانی کشور که در روز جمعه مورخ ۹آذر ماه در دو رشته درگ و کراس اعزامی دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی