[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تحکیم و تثبیت اقامه نماز یک وظیفه همگانی است، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام والمسلمین شهرابی دبیرشورای فرهنگی وستادعالی اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌کشور بیان داشت: تحکیم و تثبیت اقامه نماز یک وظیفه همگانی است، اقامه نماز یک وظیفه ذاتی است و تشریفات نمی‌خواهد هر کسی در حوزه مدیریت و مسئولیت خود در دستگاهها باید برای توسعه و ترویج  فرهنگ نماز کار کند و بکوشد.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، حجت الاسلام شهرابی در نشست  منطقه ای ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن کشور در شیراز افزود: بر اساس شاخصها، ستادهای اقامه نماز در این زمینه اقامه نماز را  پیگیری می‌کند و برگزاری نماز اول وقت را در ارزیابی‌های ویژه  قرار داده است.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های موفق در عرصه اقامه نماز  تشویق و دستگاه‌هایی که کاهلی کرده‌اند توبیخ و سرزنش می‌شوند گفت: این تأکید از سوی مقام معظم رهبری هم بوده است که توجه به اقامه نماز در دستگاه‌ها مضاعف گردد.
دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌کشور اضافه کرد: بنیاد مسکن استان فارس در این حوزه خوب درخشیده و در سطح کشور الگو است، برخی از استان‌ها کوتاهی کرده‌اند و مسایل و مشکلاتی داشته‌اند، اما استان فارس در حوزه فرهنگی و اقامه نماز در سطح کشور الگو بوده است.
دبیرشورای فرهنگی وستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌کشور خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن در همه استان‌های کشور در حوزه فرهنگی شاخص است و جایگاه برتر فرهنگی به دست آورده است، بنیاد مسکن فقط یک دستگاه عمرانی خاص نیست، فعالیت فرهنگی و مذهبی بنیاد مسکن برای این نهاد اعتبار بیشتر به همراه دارد، بنیاد مسکن یادگار امام راحل است و باید در حوزه نماز و فعالیت‌های فرهنگی بدرخشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی