[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

شهردار شیراز: بسیجی بودن یعنی فداکاری و گذشت، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در جمع بسیجیان مجموعه شهرداری شیراز گفت: اگر کسی خودش را بسیجی می‌داند باید روحیه گذشت، فداکاری، احترام به دیگران، تلاش خالصانه و فعالیت خداپسندانه داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در جمع خانواده‌های بسیجی شهرداری شیراز با بیان اینکه امروز روحیه فداکاری و گذشت در جامعه تضعیف شده، تأکید کرد: بسیجیان میراث دار فرهنگ فداکاری، ایثار و مقاومت به جا مانده از هشت سال دفاع مقدس هستند و باید تلاش کنیم که این فرهنگ دوباره در جامعه تقویت و نهادینه شود. شهردار شیراز با یادآوری منش و روش بسیجیان افزود: در هشت سال دفاع مقدس بسیجیان و رزمندگان بر سر این که چه کسی جانش را در راه دفاع از وطن و هم میهنانش فدا کند با یکدیگر رقابت داشتند، اما آیا امروز جامعه ما این روحیه را دارد؟ آیا در فضای اداری سازمان‌های مختلف این روحیه حاکم است؟
مهندس اسکندرپور خطاب به بسیجیان مجموعه شهرداری شیراز گفت: امروز اگر می‌خواهیم به معنای واقعی بسیجی باشیم باید ویژگی‌های بسیجی بودن را در رفتار و کردار خود نشان دهیم و با سعه صدر بیشتر در تکریم و تسهیل امور شهروندان تلاش و بیش از پیش برای حل مسائل و مشکلات مختلف و بهبود وضعیت شهر کار کنیم چون نفس بسیج، فدا کردن خود برای دیگران است.
وی با اشاره به شرایط کنونی جامعه و لزوم حفظ همبستگی و وحدت در این شرایط خاطرنشان کرد: اطمینان دارم بسیجیان مجموعه شهرداری با درک وضعیت امروز جامعه و با همکاری جمعی مسیری را فراهم می‌کنند که بتوانیم از این شرایط سربلند بیرون آمده و روزهای خوبی را برای مجموعه مدیریت شهری و شیراز جنت‌تراز رقم بزنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی