[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

قوه قضاییه مردم را از بازگشت ثروت‌های چپاول‌شده مطمئن کند، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور خواستار برنامه‌ریزی و اقدامات مؤثر رسانه‌ای قوه قضائیه برای اطمینان مردم از بازگشت ثروت‌های چپاول شده از سوی اخلالگران اقتصادی شد.
به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در هفتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: روند اطلاع‌رسانی و تبلیغات طرح‌های به ثمر نشسته و در حال اجرا باید به گونه‌ای باشد که ضمن اهتمام پیوسته به انعکاس واقعی اقدامات، مردم به عنوان مخاطبان اصلی این خدمات، آثار و دستاوردهای اقدامات بخش‌های مختلف اجرائی را به صورت عینی لمس و درک کنند. وزیر کشور ضمن اشاره به گزارشی که از سوی نماینده قوه قضائیه در ستاد در خصوص روند جدی برخورد این قوه با مفاسد اقتصادی ارائه شد، خواستار برنامه‌ریزی و اقدامات مؤثر رسانه‌ای قوه قضائیه برای اطمینان مردم از بازگشت ثروت‌های چپاول شده از سوی اخلالگران اقتصادی شد تا نتیجه اقدامات قوه قضائیه از منظر اقتصادی و انعکاس رسانه‌ای آن برای مردم ملموس باشد.
 براساس این گزارش در این جلسه ستاد، وزیر کشور مجدداً بر تشکیل مستمر و منضبط جلسات کارگروه‌های تخصصی ستاد بخصوص کارگروه اقتصادی تأکید کرد.
 همچنین گزارشی از روند حمل و نقل کالا در مبادی جنوبی کشور ارائه و تصمیمات مقتضی در خصوص چگونگی اطلاع رسانی بموقع و مؤثر آن اتخاذ شد.
 همچنین اخبار مهم حوزه اقتصادی بررسی و همچنین گزارش دو کارگروه تخصصی ارائه و سپس، تصمیمات لازم، متناسب با آخرین شرایط رسانه‌ای کشور اتخاذ شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی