[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

کار سخت صدرا در اصفهان، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: نماینده شیراز در لیگ برتر بسکتبال بانوان، امروز دیداری سخت را در اصفهان برگزار می کند.
تیم بسکتبال بانوان صدرا که هفته گذشته در بندرعباس شکست خورد، امروز باید یک بازی سخت خارج از خانه دیگر را تجربه کند. شاگردان سرور روانی‌پور حالا ۳ بازی از 5بازی خود را واگذار کرده‌اند و اگر امروز هم شکست بخورند، احتمالاً در بین سه تیم بالای جدول گروه خود، در پایان دور رفت رقابت‌ها قرار نخواهند گرفت.
حریف امروز آن‌ها، تیم نامی‌نوی اصفهان است؛ تیمی که هفته گذشته موفق به شکست تیم قدرتمند گروه بهمن شده است. گروه بهمن، صدرنشین گروه ب، که تمامی رقبایش را با کسب بیش از 90امتیاز در هر دیدار شکست داده بود، این بار در اصفهان تن به شکست داد. 
جالب اینجاست که تمامی پیروزی‌های نامی‌نو با کسب 70 تا 72امتیاز رقم خورده و تمام پیروزی‌های گروه بهمن نیز با کسب امتیازاتی بین 90 تا 93 در هر مسابقه به دست آمده بود. اما در دیدار رودررو، نامی‌نو مجدداً همان 70امتیاز را گرفت؛ اما گروه بهمن با افتی فاحش، فقط 62امتیاز کسب کرد و اولین شکست فصل را متحمل شد.
اما تیم صدرای شیراز که هفته گذشته به بندرعباس رفته بود، با نتیجه 64 بر 54 مغلوب تیم خانه بسکتبال این شهر شد. در این مسابقه کوراتر نخست با تساوی در عدد 12 به پایان رسید. در کوارتر دوم نماینده شیراز مجدداً همان 12امتیاز را کسب کرد؛ اما حریف 14امتیاز گرفت و نیمه اول را با کمترین اختلاف به سود خود به پایان رساند. در کوارتر سوم هم اختلاف بسیار جزئی بین دو تیم وجود داشت و خانه بسکتبال بندرعباس 17 بر 16 نماینده شهرمان را شکست داد تا بازی با نتیجه 43 بر 40 به سود میزبان به کوارتر پایانی کشیده شود. اما در کوارتر پایانی بود که بندرعباسی‌ها توانستند اختلاف را زیاد کرده و بازی را با حساب 64 بر 54 به سود خود به پایان ببرند. 
در این مسابقه، زهرا حلبی‌ساز بیشترین امتیاز را برای تیمش به دست آورد و با کسب 17امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود. پس از او، زهرا حق‌جو با 14امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت، آرزو باقرسیاه با 7امتیاز سوم شد و زهرا گرگین و ماریا مرزبان با کسب 6امتیاز نفرات بعدی تیمشان از این حیث بودند. همچنین سوگند قائدعلم و ‌هاله شیبانی نیز دو امتیاز برای تیمشان کسب کردند.
برنامه بازی‌های امروز لیگ برتر بسکتبال بانوان
دانشگاه گلستان - پالایش نفت آبادان 
شرکت ملی گاز- باژوند
هیرو - دانشگاه آزاد 
دیدارهای گروه ب بدین شرح است: 
نامی نو - صدرا 
پاز تهران- خانه بسکتبال بندر عباس
گروه بهمن- نارسینا.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی