[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

جوان‌شدن رؤسای فدراسیون‌ها باعث پیشرفت ورزش کشور می‌شود، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، فرصت را برای خودباوری نسل جوان فراهم می‌سازد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، مسعود رضایی که دردیدار با وزیر و روزش و جوانان سخن می‌گفت، از پیشقدمی در این وزراتخانه در اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان استقبال کرد و افزود: گرچه حوزه جوانان به محلی برای موازی چندین وزارتخانه، نهاد و سازمان تبدیل شده، اما درحال حاضر وزارت ورزش و جوانان متولی اصلی مسائل مربوط به این قشر از جامعه محسوب می‌شود.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس بابیان‌اینکه اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان با شکستن حلقه رانت فرصت را برای فعالیت جوانان ایجاد می‌کند، گفت: اینکه در وزارت ورزش و جوانان اقبال به سمت استفاده از مدیران جوان است مایه امیدواری است.
رضایی، کادرسازی و توجه به نیروی انسانی جوان را یکی از ضرورت‌های کنونی کشور دانست و با اشاره به حساسیت‌های موجود درخصوص این نسل بیان کرد: بحث جوانان یک بحث فرابخشی است که باید با دقت و حساسیت خاص دنبال شود.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ظرفیت‌سازی برای نسل جوان را یک سرمایه‌گذاری دانست و افزود: باید قبول کنیم که در مقاطعی بسیار مهم، از برنامه‌ریزی روی این نسل غافل شده‌ایم.
رضایی در بخش دیگری از صحب‌هایش به لزوم شفاف‌سازی در عمل و گفتار مسئولان اشاره کرد و افزود: بی‌پرده صحبت کردن دولت‌مردان با مردم و آگاه شدن مردم از شرایط موجود، به تعمیق رابطه مردم و حاکمیت کمک قابل توجهی می کند.
وی لازمه ایجاد آرامش نسبی را صادقانه و شفاف‌ سخن گفتن با مردم دانست و گفت: ارائه اطلاعات درست و زندگی کردن با واقعیت‌های جامعه، باعث می‌شود مردم توقع بالا، هرچند بجا، از مسئولان نداشته باشند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی این اتفاق را عامل مهم ایجاد تعامل و از بین رفتن شکاف بین دولت و ملت دانست.
رضایی در پایان ابراز امیدواری کرد با جوان شدن رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و مدیران کل و ستادی وزارت ورزش و جوانان، در آینده‌ای نزدیک شاهد کسب موفقیت‌های بیش از پیش تیم‌ها و قهرمانان ملی دررقابت‌های بین‌المللی، آسیایی، جهانی و المپیک باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی