[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان: پنج روستای دیگر شهرستان شیراز صاحب زمین چمن می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از آغاز عملیات احداث 5‌زمین چمن روستایی در شهرستان شیراز خبر داد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس‌، حیدرعلی کامیاب با اشاره به نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با مسعود رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی‌گفت: در این نشست مباحث بسیار خوبی در حوزه جوانان و ورزش مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت. وی با اشاره به نگاه مشترک طرفین حاضر دراین نشست به دو مقوله ورزش و جوانان افزود: تعامل مجلس با دولت یکی از عوامل موفقیت ورزش در دو سال گذشته بوده است.
دبیر ستاد ساماندهی جوانان استان فارس مسائل مربوط به جوانان و آسیب‌های اجتماعی که متوجه این نسل می‌شود را یکی از موضوعات مهم و مورد توجه وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: هرچند موازی کاری در حوزه جوانان، بخش عمده‌ای از انرژی و توان دستگاه‌ها را برای برنامه‌ریزی درحوزه جوانان هدرمی‌دهند‌، اما وزارت ورزش و جوانان با در اولویت دادن بحث جوانان اقدامات بسیار خوبی را برای مرتفع شدن بخشی از مشکلات این نسل انجام داده است.
کامیاب توجه به هویت نسل جوان را سدی مقابل بروز و شیوع آسیب‌های اجتماعی در جامعه دانست و افزود: در شرایط کنونی بین رشد و بلوغ جنسی جوانان و پذیرش مسئولیت‌های اقتصادی و اجتماعی فاصله وجود دارد و مسائلی چون اوقات فراغت، بحران هویت، مسائل اشتغال، ازدواج، ادامه تحصیل و بزهکاری و آسیب‌های اجتماعی متوجه قشر جوانان می‌شود‌، اتفاقاتی که به اعتقاد وی نیازمند چاره اندیشی، برنامه‌ریزی و ارائه راهکار است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی