[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۸
  • دوره جدید

از ظرفیت‌های قانونی برای محرومیت‌زدایی استفاده شود، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام عسکری رئیس دادگستری زرین دشت و رازقی دادستان این شهرستان از طرح‌های توسعه روستایی و عمرانی بنیاد مسکن بازدید کردند، رئیس دادگستری زرین دشت در این بازدید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌ها و ابزارهای قانونی برای حل مشکلات مردم و محرومیت‌زدایی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، حجت‌الاسلام عسکری با بیان اینکه دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان قاطع است گفت: تجاوز به عرصه‌های طبیعی و انفال و بیت المال و اراضی دولتی از هیچ کسی پذیرفته نیست و دستگاه قضایی با زمین‌خواری و تصرف عدوانی اراضی برخورد قاطع و قانونی می‌کند.
وی با بیان اینکه توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی از برکات نظام اسلامی ‌است گفت: بنیاد مسکن در این عرصه عملکرد مطلوبی داشته است، هرچند تصرف عدوانی و تصرف به عرصه‌های طبیعی توسط زیاده خواهان ممکن است جلوی حرکت توسعه مانع ایجاد کند اما برخورد قاطع دستگاه قضایی با زیاده خواهان می‌تواند امید را در دل مردم و محرومان بنشاند و انگیزه خدمت در مدیران را بالا ببرد.
 مهندس امیر برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت نیز در این برنامه بازدید با تقدیر از دستگاه قضایی برای همکاری و مساعدت گزارشی از عملکرد بنیاد در زمینه عمران روستایی و محرومیت زدایی ارائه داد و بیان داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌زرین دشت همواره تلاش خود را  معطوف به محرومیت زدایی و توسعه روستایی در سطح شهرستان  کرده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت افزود: هیچ روستایی درسطح شهرستان وجود ندارد که کار بهسازی در آن انجام نشده باشد وهمواره یک پروژه فعال در سطح روستاهای شهرستان داریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی