[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

رسیدگی به مشکلات قضایی ۶۰ تن از شهروندان شیرازی، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس، دادستان عمومی ‌و انقلاب و جمعی از قضات دادسرا و دادگاه‌های عمومی‌ و انقلاب شیراز در ملاقات چهره به چهره با جمعی از نمازگزاران در مسجد حضرت رسول اکرم(ص) مشکلات حقوقی و قضایی ٦٣ نفر از نمازگزاران را بررسی کردند. 
در حاشیه این مراسم رئیس کل دادگستری استان فارس طی سخنانی در جمع نمازگزارن اهل سنت ضمن تبریک ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) و همچنین هفته بسیج با بیان اینکه مسلمین همه برابر و برادرند و تنها تمایز انسان‌ها به فرموده خداوند متعال تقوای الهی افراد است گفت: اگر می‌خواهیم به قرب الهی دست یابیم مهمترین راه آن چنگ زدن به ریسمان الهی، وحدت و برابری، نوع دوستی و احترام به برادران دینی و تکریم هم نوعان است.
علی القاصی با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در بین مذاهب است گفت: وحدت و برابری و برادری زمینه ساز بر آب شدن توطئه‌ها و اختلاف‌افکنی‌های دشمنان است.
وی تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی‌ قوانین و مقررات ما بر گرفته و نشأت یافته از آیات قرآن است که همواره بر وحدت، یکپارچگی و حرکت به سوی قرب الهی تأکید شده است.
وی به برنامه‌های ملاقات‌های عمومی ‌و دیدارهای چهره به چهره هفتگی و مداوم مسئولان قضایی در مرکز استان و حوزه‌های قضایی اشاره کرد و افزود: تلاش کرده‌ایم تا در خدمت رسانی قضایی به همه اقشار مردم و تکریم مراجعان مانعی ایجاد نشود لذا برنامه‌های دیدارهای عمومی ‌در طول هفته برقرار است.
این مقام عالی قضایی استان تأکید کرد: همه ما به عنوان خدمتگزاران مردم مکلف به پیگیری مشکلات مردم می‌باشیم؛ لذا در همین راستا تلاش کرده‌ایم تا با حضور در مساجد و مکان‌های عمومی ‌زمینه دسترسی مردم به مقامات مسئول قضایی در استان را تسهیل نماییم.
القاصی افزود: هدف ما این است که در عمل ثابت نماییم در هر مقام و مسندی وظیفه رسیدگی به درخواست‌های مردم در چارچوب قانون را برعهده داریم.
گفتنی است در این مراسم که به مناسبت هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم(ص) برگزار شد به مشکلات قضایی و حقوقی بیش از ٦٠ نفر از مراجعان که اغلب از برادارن اهل سنت بودند رسیدگی و در چارچوب مقررات تصمیمات قانونی اتخاذ گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی