[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

مدیریت جهادی همواره بر حسن جریان امور تأکید دارد، روزنامه شیراز نوین

مهندس عطاالله زمانی مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه بنیاد مسکن یک سازمان جهادی است و در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق دور افتاده فعالیت می‌کند گفت: یک سازمان جهادی همواره بر حسن جریان امور تأکید دارد و بنیاد مسکن نیز در این عرصه با تأکید بر حس جریان امور از هیئت‌های بازرسی و نظارت استقبال می‌کند.
به گزارش روابط‌عمومی‌ بنیاد مسکن استان فارس، مهندس زمانی در دیدار با رئیس و اعضای هیئت بازرسی از سازمان بازرسی استان فارس بیان داشت: ما در دورافتاده‌ترین مناطق روستایی و عشایر استان فارس خدمات توسعه روستایی را گسترش داده‌ایم و کارنامه‌ای شفاف و درخشان در این عرصه ارائه داده‌ایم، بازرسی و نظارت یک حق است و همیشه از این حق دفاع و استقبال می‌کنیم.
مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس با تأکید بر اینکه بنیاد مسکن همیشه از نظارت‌های درون سازمانی نیز بهره‌مند بوده است گفت: همه کارشناسان و کارکنان بنیاد معتقدند که بنیاد مسکن سرمایه‌ای معنوی است، سرمایه‌ای که یادگار امام راحل است و منطبق با آرمان‌های امام باید در عرصه توسعه روستایی و محرومیت زدایی فعالیت کند.
رئیس هیئت بازرسی سازمان بازرسی کل کشور نیز در این دیدار با بیا اینکه سازمان بازرسی با تأکید بر حسن جریان امور بازرسی‌های دوره‌ای خود را انجام می‌دهد گفت: معمولاً بررسی‌های این سازمان به سه صورت   انجام می‌شود، برخی از بازرسی‌های مستمر که در آن سازمان به صورت مستقل با برنامه منظم، حداقل سالی یک بار به وزارت‌خانه‌ها، ادارات، شرکت‌ها و مؤسساتی که در حوزه مسئولیت سازمان قرار دارند، هیئت‌هایی اعزام می‌کند و این بازرسی‌ها انجام می‌شود.
وی اضافه کرد: بازرسی‌های فوق‌العاده نیز به دستور رئیس قوه قضاییه یا درخواست کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی یا به تقاضای وزیر یا مسئول دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و یا در هر مورد دیگری که به نظر رئیس سازمان و رئیس قوه قضاییه ضرورت داشته باشد، انجام می‌گیرد. همچنین برخی از بازرسی‌ها نیز بازرسی‌های موردی است که در پی‌گیری شکایات افراد یا اظهارات و اعلام خبرهای آنان، انجام می‌گیرد.
هیئت بازرسی سازمان بازرسی کل کشور به مدت 45 روز در بنیاد مسکن استان فارس استقرار دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی