[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

بهره‌برداری از وقف حوزه سلامت در لارستان، روزنامه شیراز نوین

مدیر داخلی امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان از بهره‌برداری از یک وقف جدید در این آستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سید یعقوب مصطفوی اظهار داشت: کار ساخت ساختمان دارالقرآن و دارالشفای آستان مقدس این امامزاده که از دو سال پیش آغازشده بود به اتمام و بهره‌برداری رسید. وی افزود: این وقف به همت یکی از خیران و با نام مادر خویش، مرحومه حاجیه سکینه عرب زاده و با هزینه‌ای بالغ‌بر 400 میلیون تومان انجام شد و نیاز مبرم این آستان به چنین مکانی را برطرف کرد.
مصطفوی گفت: بهره‌ بردن از پزشکان افتخاری برای رفع نیازهای درمانی مردم از سال‌ها پیش شروع شده بود و در سال جاری به‌صورت رسمی ‌و استقرار در یک اتاق که فعالیت‌های قرآنی را نیز پوشش می‌داد آغاز شد.
 مدیر داخلی امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان اظهار داشت: با افتتاح این ساختمان خیرساز و در فضای 178 متری، فعالیت‌های دارالشفا و دارالقرآن در یک محیط مناسب ادامه پیدا می‌کند. وی بابیان این‌که تجهیزات اولیه درمانی از قبل در این آستان تهیه‌شده بود افزود: واقف برای تهیه امکانات دیگر موردنیاز پزشکی این محل نیز اعلام آمادگی کرده است. مصطفوی گفت: دارالشفا شامل اتاق پزشک، تزریقات و سالن انتظار مریض است و 25پزشک افتخاری عمومی‌ و پزشکان متخصص اطفال، زنان و زایمان و متخصص مغزواعصاب بعد از نماز مغرب و عشا آماده ویزیت رایگان زائرین هستند. مدیر داخلی امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان افزود: دارالقرآن امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان نیز با دو مربی قرآنی و با نصب مانیتورهای هوشمند و امکان نمایش مفاهیم قرآنی، فعالیت خود را در ساختمان جدید گسترش داده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی