[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

بازدید از پروژه مسکونی نشاط شیراز، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام و المسلمین رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور از پروژه مسکونی نشاط سلطان‌آباد شیراز بازدید کرد و ابراز داشت: تأمین مسکن شهری به ویژه در مناطق محروم از کارکردهای جهادی بنیاد مسکن است.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور اضافه کرد: کار در بنیاد مسکن کار با وجدان کاری مضاعف است، بنیاد مسکن یادگار امام راحل است، کار در بنیاد مسکن تعطیلی نمی‌شناسد، ما اکنون در شرایط اقتصاد مقاومتی هستیم و باید بیش از پیش و با همیت و صلابت بیشتر به کار و تلاش در عرصه تولید و اشتغال بپردازیم.
وی با بیان اینکه توسعه روستایی و تهیه و اجرای طرح‌های‌ هادی از جمله نمونه‌ها و جلوه‌های اصلی محرومیت زدایی است گفت: در برنامه عمران روستایی در سراسر کشور برای سال ۹۷ طرح بازنگری ۳۳ هزار  و ۴۴۸ روستا در دستور کار قرار گرفت  که همه آن‌ها پروسه  اجرای طرح ‌هادی را طی می‌کنند، این حجم کار جهادی در بنیاد مسکن جز با اراده خدمت به مردم میسر نیست.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور همچنین تأمین مسکن شهری متناسب با سطوح درآمدی مردم را از دیگر فعالیت‌های بنیاد مسکن دانست و گفت: در سال  گذشته  در ۱۴ استان  کشور بازسازی  واحد‌های آسیب‌دیده انجام شد که در مورد واحدهای مسکونی احداثی این رقم به ۷۹ هزار واحد و در مورد واحدهای مسکونی تعمیری به ۸۳ هزار واحد در سال ۹۶ رسید. بنیاد مسکن در این عرصه در شهر و روستا کارنامه درخشانی دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی