[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

تقدیر از بسیجیان منطقه ۵ شهرداری ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه پنج  به مناسبت  هفته بسیج در محل سالن اجتماعات آن شهرداری  از کلیه کارکنان بسیجی طی جلسه‌ایی تقدیر بعمل آمد.
در این جلسه طهماسبی شهردار منطقه پنج  ضمن تبریک  هفته وحدت و  بسیج   با اشاره به فلسفه تشکیل بسیج مستضعفین گفت: بسیج کلید واژه خودباوری و از خود‌گذشتگی است و ملت بزرگ ایران اسلامی ‌در دوران پرافتخار دفاع مقدس آن را به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشتن و این تفکر را نه تنها در خط مقدم نبرد حق علیه باطل بلکه در پشتیبانی از جنگ در بین زنان و کودکان نیز به نمایش گذاشتن و امروز بیش از هر زمانی این تفکر می‌تواند راهگشا باشد. 
شهردار منطقه پنج  به نقش بسیج و بسیجی در جامعه اشاره کرد و افزود: هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه‌ای برای زنده نگهداشتن ارزش‌ها و روح بسیجی در آحاد ملت به خصوص نسل جوان است.  
همچنین روابط عمومی ‌این منطقه اعلام کرد برنامه شهرداری منطقه پنج درهفته بسیج شامل نصب بنر، برپایی ایستگاه صلواتی و ایجاد سنگر نمادین، شرکت در مراسم گلباران قبور مطهر شهدا،دیدار با خانواده شهدا،حضور در تجمع بسیجیان در گردهمایی هفته بسیج در ورزشگاه آیت الله دستغیب(ره)،برگزاری برنامه دوچرخه‌سواری بود است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی