[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

کیفیت درمان فدای کمیت شد، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ازدحام گسترده بیماران در بیمارستان‌های دولتی برای گرانی تعرفه بخش خصوصی درمان نیازمند بازنگری است،گفت:کاهش کیفیت خدمات درمانی در بیمارستانهای دولتی برای پذیرش بیش از ظرفیت در بیمارستان‌های دولتی است.
 محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با  خانه ملت درباره وضعیت خدمات رسانی در بیمارستان‌های دولتی به بیماران،گفت:  حجم مراجعه بیماران به بیمارستانهای دولتی سنخیتی با امکانات درمانی در بخش دولتی ندارد و این در حالی  است که  در تعرفه بخش خصوصی درمان می‌بایست همسو با وضعیت اقتصادی مردم، متعادل تعیین شود.
 نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی‌ تصریح کرد: بارپذیرش بیماران به دوش بیمارستانهای دولتی سنگینی می‌کند زیرا خدمات رسانی درمانی در بخش خصوصی بسیار گران  است و مردم بویژه طبقه ضعیف اقتصادی جامعه نمی‌توانند بخش خصوصی را  برای درمان  برگزینند.
وی ادامه داد:  گرانی  داروهای آزاد نیز بیماران را دچار دردسرکرده است و از  همین رو بسیاری از بیماران توان خرید دارو‌های آزاد  را در بازار دارویی کشور را ندارند و این امر موجبات عود مجدد بیماری را فراهم می‌کند زیرا زمانی که فرد نتواند دارو مورد نیاز را  جهت پروسه درمان دریافت کند، بدیهی است که احتمال دارد بیماری‌اش مجدد بر اثر عدم مصرف دارو عود کند.
رئیس  کمیسیون عمران مجلس بابیان اینکه ازدحام گسترده بیماران دربیمارستان‌های دولتی برای گرانی تعرفه بخش خصوصی درمان نیازمند بازنگری است یادآور شد:کاهش کیفیت خدمات درمانی در بیمارستانهای دولتی برای پذیرش بیش از ظرفیت در بیمارستان‌های دولتی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی