[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

شکست شیرازی‌ها در زمین صدرنشین ، روزنامه شیراز نوین

در هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال بانوان، تیم نامی‌نو اصفهان موفق شد در گروه دوم، تیم صدرای شیراز را شکست دهد و با ۵پیروزی، صدرنشین دور رفت مرحله گروهی شود. هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور، روز پنجشنبه ۸آذر برگزار شد و از گروه دوم و در اصفهان، تیم بسکتبال نامی‌نوی اصفهان توانست در خانه برابر تیم صدرای شیراز با امتیاز ۷۹ بر ۵۵ پیروز شود و پنجمین برد متوالی را به نام خود ثبت کند.
نرجس اعرابی، فروغ طباطبایی، مطهره کشفی، ساغر آجیلی و معصومه اسماعیل‌زاده ترکیب اولیه نامی‌نو را با هدایت سپیده جعفری تشکیل دادند و صدرا نیز با ترکیب اولیه زهرا گرگین، ندا حقیقی، مهناز وصالی، زهرا حق‌جو و‌ هاله شیبانی با مربیگری سرور روانی‌پور به میدان آمد.
در این مسابقه، تیم نامی‌نو در کوارتر اول ۲۴ بر ۱۳ پیروز شد و در کوارتر دوم با تلاش‌های میهمان، دو تیم با تساوی ۱۳ بر ۱۳ به کار خود پایان دادند؛ اما در نیمه دوم و کوارتر سوم، نامی‌نو با امتیاز ۲۰ بر ۱۵ پیروز شد و در نهایت با برتری ۲۲ بر ۱۴ در کوارتر چهارم، پیروزی را از آن خود کرد.
معصومه اسماعیل‌زاده، کاپیتان نامی‌نو، در این بازی روز فوق‌العاده‌ای پشت سر گذاشت. او در حدود ۳۴دقیقه حضور در میدان، ۲۲امتیاز کسب کرد و همچنین ۲۲ریباند را نیز به نام خود ثبت کرد. معصومه همچنین با ۷پاس منجر به گل و ۴توپ‌ربایی در این آیتم‌ها نیز باارزش‌ترین بازیکن زمین بود.
ساغر آجیلی نیز مطابق بازی‌های گذشته، امتیازآورترین بازیکن میدان بود و در ۳۸دقیقه حضور در زمین، ۲۵امتیاز برای نامی‌نو کسب کرد. مژگان خدادادی ضلع سوم مثلث ویران‌گر نامی‌نو اما در این بازی غایب بود و به میدان نرفت.
ندا حقیقی نیز در ترکیب تیم صدرای شیراز با ۱۴امتیاز، امتیازآورترین بازیکن تیم صدرا بود. زهرا حق‌جو نیز برای صدرا ۱۱امتیاز و ۱۴ریباند ثبت کرد تا دبل دبل کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی