[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

لزوم ورود دستگاه‌های بازرسی به تعطیلی کارخانه کاشی کازرون، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه کازرون گفت: دستگاه‌های بازرسی باید به قضیه کارخانه تعطیل شده کازرون ورود پیدا کرده و نگذارند منفعت عمومی ‌مردم نادیده گرفته شود. به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، حجت‌الاسلام محمد خرسند در خطبه‌های دیروز نمازجمعه این شهر با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس اظهار داشت: شهید مدرس یکی از ۵ مجتهد تراز اول ناظر بر مجلس بوده است که به عنوان نماینده مردم در ۵ دوره از مجلس حضور داشت.وی افزود: مدرس در مجلس همفکر و همراه چندانی نداشت اما تعبیر می‌کنند وقتی در مجلس بود گویا همه بودند و به جهت حق گویی و مبارزه با استکبار و استعمار، در تاریخ ماندگار شد. 
خطیب جمعه کازرون با بیان اینکه مجلس وظیفه ریل‌گذاری و قانون‌گذاری برای دیگر قوا را دارد، گفت: دیگر وظیفه مجلس نظارت بر دستگاه‌های اجرایی است که از آن غفلت می‌شود. امام جمعه کازرون ضمن اشاره به توهین رئیس جمهور آمریکا به ملت ایران در هفته گذشته گفت: از قدیم هم گفته‌اند دروغگو حافظه ندارد. همین رئیس جمهور هتاک و بی‌ادب آمریکا، در نوروز به مردم ایران تبریک می‌گوید و در جایی دیگر می‌گوید با مردم مشکل نداریم و با حکومت مشکل داریم.
خرسند با اشاره به اینکه در همین ۱۷ سال اخیر، ۵۰۰ هزار نفر در دنیا قربانی سیاست‌های جنگ‌طلبانه آمریکا شده‌اند، گفت: آمریکا که از همه رژیم‌های تروریست حمایت می‌کند، اکنون آل سعود در دنیا رسوا شده و بوی تعفن کارهای‌شان دنیا را فراگرفته است اما رئیس جمهور آمریکا از آنان حمایت می‌کند.خرسند با اشاره به مناسبت‌های مربوط به کازرون اذعان داشت: سالروز مبارزه قهرمانانه مردم کازرون با استعمار انگلیس در ۳۰ آذرماه واقع شده و ۴ دی‌ماه سالروز عملیات کربلای ۴ و سپس کربلای ۵ است که ۱۶۰ نفر از جوانان این شهر به شهادت رسیدند.وی افزود: به مناسبت تجلیل از قهرمانان کازرون، یادواره شهدا و تجلیل از علمای شهرستان کازرون، مراسم‌هایی برگزار می‌شود.امام جمعه کازرون با تذکر پیرامون تعطیلی کارخانه کاشی و سرامیک این شهرستان اظهار داشت: این شهر کارخانه‌ای با حدود ۳۰۰ کارگر داشته که سالیان متمادی است تعطیل شده است و ما اقدامی‌ جدی برای راه‌اندازی این کارخانه ندیده‌ایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی