[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

دولت اهتمام ویژه به استفاده از ظرفیت جوانان دارد، روزنامه شیراز نوین

سرپرست استانداری فارس گفت: یکی از سیاست‌های مورد تأکید دولت تدبیر و امید استفاده از ظرفیت جوانان است و به این مهم اهتمام ویژه دارد.
به گزارش ایرنا، یدالله رحمانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی ‌فارس در شیراز افزود: بر همین اساس تمام دستگاه‌های اجرایی موظف و مکلف هستند که در چارچوب مصوبات هیئت وزیران و مصوبات شورای عالی اداری از نیروهای جوان به عنوان سرمایه‌های کشور در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف استفاده کنند.
وی ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای عالی اداری سهم جوانان و بانوان در تصدی پست‌های مدیریتی باید در پایان برنامه ششم توسعه به 30 درصد برسد.
او اظهار داشت: با توجه به اینکه با هدف ترسیم شده فاصله داریم، دستگاه‌های اجرایی استان باید مصوبه دولت و شورای عالی اداری را جدی گرفته گزارش عملکرد خود در این زمینه را به شکل مستمر ارائه دهند.
رحمانی، با اشاره به سابقه تجربه خوب مدیریت جوانان در اوایل پیروزی انقلاب تصریح کرد: در آن شرایط سخت، مدیریت و افکار خوب جوانان بود که انقلاب را از آسیب‌ها نجات داد، کشور را با شتاب پیش برد و موفقیت‌ها را یکی پس از دیگری رقم زد.
سرپرست استانداری فارس گفت: به همین دلیل امروز نیز باید به بحث بکارگیری جوانان و استفاده از ظرفیت آنها توجه بیشتری داشته باشیم.
رحمانی، ضمن تأکید بر لزوم توجه ویژه به جایگاه خانواده و زنان در جامعه افزود: هم خانواده و هم زن برگرفته از تعالیم دین مبین اسلام از جایگاه ویژه ای در جامعه اسلامی ‌ما برخوردار هستند و باید به آنها توجه ویژه شود.
وی ادامه داد: زنان 50 درصد جامعه ما را تشکیل می‌دهند و سیاست دولت هم بر استفاده از ظرفیت بانوان در حوزه‌ها و فعالیت‌های مختلف مدیریتی است و تاکنون نیز در دولت تدبیر و امید شاهد استفاده از بانوان در پست‌ها و مناصب مختلف بوده ایم.
جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با شکوه تمام برگزار شود
سرپرست استانداری فارس، ضمن تأکید بر اهتمام ویژه دستگاه‌های اجرایی استان به برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ‌افزود: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این برنامه‌ها از تمام ظرفیت‌ها و نیروی انسانی و متخصصان استفاده شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی