[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

برگزاری برنامه‌های انسان‌محور و رویدادمحور را ادامه خواهیم داد، روزنامه شیراز نوین

در میان شادی و نشاط شهروندان، نخستین جشنواره برگ‌های پاییزی در بوستان انقلاب به همت شهرداری منطقه دو برگزار گردید.
قاسم اکبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اجرای برنامه‌های انسان‌محور مورد توجه شهرداری منطقه دو است، اظهار کرد: تلاش خواهیم نمود برگزاری این جشنواره در سال‌های آینده با برنامه‌ریزی بهتری همراه باشد.
شهردار منطقه دو شیراز با بیان اینکه هدف ما از برگزاری این جشنواره ایجاد همبستگی و تعامل بهتر شهروندان با مجموعه شهرداری است، گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا در بحث مدیریت اجرایی، انسان‌محوری را در شهر نهادینه نماییم.
وی با بیان اینکه در تمام بخش‌های مدیریت شهری نیازمند همراهی شهروندان هستیم، افزود: در ابتدا تلاش شد در تمام پارک‌های سطح منطقه، قسمتی را با برگ‌های پاییزی تزیین نماییم و با جمع‌آوری برگ‌های درختان، منظره زیبایی را در پارک به وجود آوریم تا شهروندان نیز هنگام پیاده‌روی در پارک از آن لذت ببرند. سپس تصمیم گرفتیم پارک انقلاب را در قالب برگزاری جشنواره برگ‌های پاییزی به این موضوع اختصاص دهیم که به لطف خدا مورد توجه و استقبال شهروندان نیز قرار گرفت.
شهردار منطقه دو شیراز با بیان اینکه جشنواره برگ‌های پاییزی می‌تواند به الگوی کشوری تبدیل شود، اظهار کرد: این نخستین جشنواره در فصل پاییز بود و قصد داریم در آینده، برنامه‌های جشنواره‌های انسان‌محور و رویدادمحور را افزایش دهیم. در همین راستا، اگر فصل زمستان با بارش برف همراه باشد جشنواره آدم‌برفی را نیز برگزار می‌نماییم.
اکبری با بیان اینکه این جشنواره توسط شهرداری منطقه برنامه‌ریزی و اجرا گردید، گفت: در سال‌های آینده برنامه‌ریزی و اجرای جشنواره را به شهروندان خواهیم سپرد تا با مشارکت خودشان، طراحی اشکال مختلف را عهده‌دار شوند.
وی با اشاره به اینکه در جشنواره‌های بعدی غرفه‌های مختلفی در حاشیه این مراسم پیش‌بینی کرده‌ایم، افزود: در نظر داریم به قید قرعه، جوایزی را به شهروندان تقدیم نماییم.
شهردار منطقه دو بیان کرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی هزینه چندانی برای شهرداری در پی ندارد؛ اما در ایجاد فضایی بانشاط و روحیه خوب در شهروندان نقش مؤثری دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی