[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

هشدار هیئت‌های کشتی درباره اجرای قانون بازنشستگی، روزنامه شیراز نوین

رؤسای هیئت‌های کشتی در نامه‌ای به وزیر ورزش تأکید کردند بر اساس اساسنامه فدراسیون کشتی که به تأیید مجامع بین‌المللی ورزش رسیده، هیئت‌های کشتی شامل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نمی‌شوند. آن‌ها تهدید کرده‌اند اصرار بر این موضوع باعث تعلیق کشتی ایران می‌شود.
به گزارش ایسنا، به دنبال اظهار نظر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه رؤسای بازنشسته هیئت‌های استانی نیز مشمول قانون منع ادامه فعالیت بازنشستگان در نهادهای دولتی می‌شوند و باید از سمت خود کناره‌گیری کنند، رؤسای هیئت‌های کشتی سراسر کشور به عنوان اعضای مجمع فدراسیون کشتی در نامه‌ای به وزیر ورزش تأکید کردند بر اساس اساسنامه فدراسیون کشتی که سال گذشته به تأیید اعضای مجمع این فدراسیون رسید و سپس مورد تأیید اتحادیه جهانی کشتی و کمیته بین‌المللی المپیک قرار گرفت، فدراسیون کشتی، نهاد دولتی یا دستگاه‌های اجرایی تلقی نمی‌شود و مشمول قوانین آن نیز قرار نمی‌گیرد.
رؤسای هیئت‌های کشتی از وزیر ورزش خواسته‌اند نسبت به اعلام این موضوع به مبادی ذی‌ربط در وزارت ورزش و ادارات کل استانی، از طرح این موضوع که تخطی از اساسنامه می‌تواند محرومیت کشتی ایران را در پی داشته باشد، ابراز نگرانی کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی