[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

شیراز صاحب پیست استاندارد اتومبیل‌رانی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: شور و نشاط علاقه‌مندان به ورزش موتورسواری و اتومبیل‌رانی ما را ملزم به احداث پیست استاندارد کرده است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که روز یکشنبه یازدهم آذر‌ماه در مراسم کلنگ‌زنی پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی مجموعه ورزشی پارس شیراز حضور داشت، با بیان اینکه اعضای این هیئت رونق خوبی برای این رشته ورزشی ایجاد کرده‌اند، گفت: در این سال‌ها علاقه جوانان به موتورسواری و شور و نشاطی که به ورزش نشان داده‌اند، انگیزه‌ای ایجاد شد که یک پیست استاندارد برای ورزش موتورسواری و اتومبیل‌رانی تدارک ببینیم. مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: ورزشگاه پارس 64هکتار مساحت دارد و طرح جانمایی مکان‌های ورزشی و رفاهی در آن به خوبی طراحی شده است و خانه کاراته، هتل ورزش، سالن دوچرخه‌سواری یا دوومیدانی، سالن‌های تخصصی رشته‌های مختلف ورزشی و همچنین پیست موتورسواری از جمله مکان‌هایی ‌است که در این مجموعه بزرگ در حال احداث است. امیدوارم در آینده‌ای نزدیک، همه هیئت‌های ورزشی به مجموعه انتقال پیدا کنند و ان‌شاءالله به زودی شاهد مجموعه‌ای کامل ورزشی در ورزشگاه پارس باشیم. کامیاب با بیان اینکه فضاهای خوبی برای پارکینگ خودروها وجود دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مردم ورزش‌دوست دیگر دغدغه‌ای برای پارک خودروهای خود در این مجموعه ندارند، با استقبال بهتری از ورزش‌های مورد علاقه خود به این مجموعه مراجعه می کنند.
دبیر شورای عالی ورزش استان با بیان اینکه دولت قادر نیست همه قسمت‌های این مجموعه را تکمیل کند، گفت: برای اینکه از همه نقاط این مجموعه ورزشی به خوبی استفاده گردد و هرچه زودتر مکان‌های تخصصی مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، باید بخش خصوصی وارد فضای کار شود. در حال حاضر برای احداث این پیست موتورسواری هم هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان با مشارکت بخش خصوصی، این مکان مناسب و استاندارد را خواهند ساخت.
مدیرکل ورزش و جوانان اظهار داشت: به طور حتم اداره کل هم کمک‌های شایانی برای هرچه بهتر ساخته شدن این پیست ورزشی انجام می‌دهد. همه باید کمک کنیم که هرچه زودتر مورد بهره‌برداری قرار بگیرد و بتوان در مسابقات کشوری و بین‌المللی، از میزبانی آن استفاده کرد. کامیاب در پایان گفت: ان‌شاءالله در سال‌های آتی شاهد رشد و پیشرفت ورزش استان، به خصوص در رشته موتورسواری و اتومبیل‌رانی باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی