[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مصاف شیربچه‌های جهرم دربرابر پهلوانک‌های فسایی روی تشک لیگ، روزنامه شیراز نوین

مسابقات کشتی لیگ خردسالان و نونهالان استان فارس دور برگشت، روز جمعه مورخ ٩ /٩ /١٣٩٧ در سالن ورزشی کانون تربیتی ١٧شهریور به میزبانی هیئت کشتی جهرم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، در این دوره از مسابقات که به انگیزه شکوفایی استعدادهای کشتی‌گیران خردسال و نونهال زیر نظر کمیته لیگ کشتی استان فارس برگزار شد، تیم خوش‌ترکیب خردسالان و نونهالان شهرستان جهرم در حالی برابر تیم با تکنیک فسا صف‌آرایی کرد. در دور رفت، دلاوران جهرمی با اقتدار تیم شایسته فسا را شکست داده بود؛ اما در دیدار برگشت به علت مصدومیت در ٢وزن شرکت کننده نداشت. ولی با درایت و راهنمایی کادر فنی، پهلوانک‌های جهرمی با شهامت و رشادت مثال‌زدنی روی تشک رفتند و با جمع‌آوری امتیاز تیمی، تلاش دوچندان کردند تا جای خالی دو هم‌رزمشان را جبران کنند. در نهایت، در این پیکار نفس‌گیر در بخش انفرادی با اختلاف نزدیک ٧ بر ٦ به تیم فسا باختند؛ اما در کسب امتیاز تیمی ٣١ بر ٣٠ تیم فسا را شکست دادند.
گفتنی است برای تیم جهرم در رده خردسالان محمد شایان‌فرد، محمود کارگر و ابوالفضل اکبرپور و در رده سنی نونهالان رضا حمیدی‌پور، امیر کمالیان‌فرد و اسحاق خیل‌تاش با سرپرستی حاج محمد پورمقدم و مربیگری امیر حامدی‌پور طلایی شدند و از سکوی اول مسابقات بالا رفتند.
قضاوت مسابقات را بهزاد جوکار، جهانزیر محمدی و نیک‌بخت به عهده داشتند و حسن بذرافکن به عنوان نماینده لیگ استان، ناظر مسابقات بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی