[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

برانکو: می‌‌خواهیم برای سومین بار قهرمان شویم ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی با ذوب آهن در پیش است. تجربه بدی از بازی با ذوب آهن دارم. مربی این تیم تغییر کرده است. تساوی مقابل فولاد به این تیم انگیزه داده است. بازی سختی در پیش است.
وی افزود: ذوب آهن برای برای خودش می‌جنگد و برای سپاهان بازی نخواهد کرد. قبلاً گفتم امسال بزرگ‌ترین رقبای ما ‌سپاهان، تراکتورسازی و استقلال هستند. پدیده هم خودش را به این جمع رسانده است. آنها عالی هستند و گل‌محمدی تیمش را به خوبی هدایت می‌کند. هدف ما این است که برای سومین بار قهرمان شویم. قصد داریم این بخش از فصل را با بیشترین امتیاز به پایان برسانیم. برای بازی با ذوب آهن، محمد انصاری و حسین ماهینی قطعاً نیستند. سیامک نعمتی و شایان مصلح هم ما را همراهی نمی‌کنند.
وی در مورد این‌که اسم برخی بازیکنان در نیم‌فصل برای حضور در پرسپولیس مطرح شده و نام مهرداد محمدی را بیان می‌کنند خاطرنشان کرد: همان‌طور که می‌دانید ما 6‌ماه قبل با چهار بازیکن به اسم شریفی، رفیعی، شیری و ترابی توافق کردیم. در ادامه‌ هم نیازهای باشگاه را بررسی می‌کنیم تا بر اساس آن اقدامات بعدی را انجام دهیم. بعد از مصدومیت ماهینی و انصاری باید شرایط را بررسی کنیم. انصاری به‌طور کامل فصل را از دست داده ‌و باید دید ماهینی چه‌زمانی آماده بازی می‌شود.
سرمربی پرسپولیس در مورد این‌که آیا نام حسین ماهینی را از لیست خارج می‌کنند اظهار داشت: ماهینی تا نوروز آماده می‌شود و برای ما بازی خواهد کرد. این انتظار را داریم مگر این‌که اتفاق دیگری بیفتد. این مصدومیت نیاز به گذشت زمان زیادی برای بهبودی دارد. انتظار داریم ماهینی تا 3‌ماه دیگر به‌طور کامل آماده شود.
برانکو در مورد این‌که بعد از پست یکی از مربیان تیم ملی در انتقاد به یک میلیون دنبال‌کننده او در اینستاگرام گفت: منظورتان چه کسی است؟
خبرنگاران اعلام کردند منظورشان میک مک درموت است که برانکو در پاسخ اظهار داشت: او را نمی‌شناسم. من یک‌میلیون دنبال کننده دارم و نمی‌توانم پیام‌های همه یک میلیون نفر دنبال کننده‌ام را بخوانم. خودم را درگیر این قبیل مسائل نمی‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی