[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

شکست دوباره صدرا و رامک ، روزنامه شیراز نوین

تیم‌های فارس در هفته یازدهم رقابت‌های فوتسال دسته یک مردان کشور، 2‌شکست و یک تساوی کسب کردند تا ناکامى ‌آنها همچنان ادامه داشته باشد. به گزارش ایرنا تیم صدرا شیراز، عصر جمعه در سالن ورزشی این شهر، میزبان تیم خالص‌سازان زنجان در گروه یک بود که این بازی با نتیجه چهار بر سه به سود تیم میهمان پایان یافت.
شاگردان وحید نعمت اللهی، سرمربی تیم صدرا با وجود این‌که 11هفته از این رقابت‌ها را پشت سرگذاشته و هنوز طعم پیروزی را نچشیده‌اند، در این دیدار نسبتاً خوب بازی کردند اما در نهایت مغلوب تیم مدعی زنجان شدند که در رده دوم جدول قرار دارد.
تیم صدرا شیراز با وجود این‌که تازه شکل گرفته اگر این روند را ادمه دهد خیلی زود با دسته یک خداحافظی خواهد کرد.
این تیم در گروه یک با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد.
همچنین در این هفته، عصر جمعه، تیم مقاومت عباس نژاد شهرستان اقلید در خانه به مصاف تیم سفیر تهران رفت که این دیدار پُر گل با نتیجه تساوی 6 بر 6 پایان یافت.
تیم مقاومت عباس نژاد اقلید با این تساوی با 10‌امتیاز همچنان در رده ششم گروه دوم که هشت تیم حضور دارند، ایستاده است.
تیم شاهد رامک شیراز هم در هفته یازدهم، عصر جمعه در گروه دوم در شهرستان قزوین به مصاف شهرداری این شهر رفت و با سه گل مغلوب تیم میزبان شد.
تیم شاهد رامک شیراز هم با این شکست با 9‌امتیاز همچنان در رده هفتم جدول هشت تیمى‌ گروه دوم قرار دارد.
در رقابت‌های فوتسال دسته یک کشور 17‌تیم حضور دارند و در 2گروه هشت و 9تیمى ‌با هم بازی خواهند کرد و در پایان این مرحله، تیم‌های اول هر گروه جواز حضور در لیگ برتر سال 98 را دریافت خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی