[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

چرا شفر از کمیته فنی گلایه دارد؟، روزنامه شیراز نوین

شفر اگر‌چه کمیته فنی باشگاه استقلال را برهم نزده است اما خیلی در جلسات کمیته فنی حاضر نمى‌شود و این یک‌دلیل عمده و واضح دارد.
اصغر حاجیلو مى‌گوید اعضای کمیته فنی نباید توصیه‌های فنی خود را در روزنامه‌ها مطرح کنند! که واقعاً همین‌طور است. اعضای کمیته فنی معمولاً بعد از هر بازی و با تماس خبرنگاران مصاحبه مى‌کنند و علاوه بر صحبت در مورد کیفیت فنی بازی‌ای که استقلال پشت سر گذاشته به‌طور صریح در مورد شیوه بازی و تصمیماتی که شفر باید در آتی بگیرد حرف مى‌زنند و این را مى‌شود به توصیه تعبیر کرد. هر‌چند پیش از بردهای سریالی اخیر تیم استقلال همه اعضای کمیته فنی به صراحت از پیرمرد آلمانی حمایت کردند که این شاید نشأت گرفته از سیاست‌های باشگاه استقلال باشد. در روزهایی که استقلال در لیگ برتر علاوه بر بد نتیجه گرفتن بد بازی مى‌کرد فتحی به دفعات از شفر حمایت کرد و اذعان داشت که باشگاه به قرارداد خود با مربی پایبند است و تا پایان آن را طی خواهد کرد و اصلاً برنامه‌ای برای برکناری شفر و صحبت با مربی جایگزین ندارد.
شفر حتی از مصاحبه‌هایی که اعضای کمیته فنی در مورد گرو و نویمایر داشته‌اند گله‌مند بود که یک‌بار سرپرست تیم استقلال هم این کار را انجام داد که این مصاحبه با واکنش تند سرمربی تیم استقلال همراه بود و بعد از آن اصغر حاجیلو دیگر در مورد گرو و نویمایر حرف نزد. هر‌چند الحاجی گرو خود تصمیم به ترک تیم استقلال گرفته است اما شفر بر این عقیده است بازیکنی که در تیم حضور دارد و مشغول بازی است نباید از سوی ارکان باشگاه مورد حمله قرار گیرد و طبیعتاً چنین بازیکنی روحیه بازی نخواهد داشت.
سرمربی استقلال همواره به حفظ آرامش در تیم تأکید داشت و در روزهای سخت استقلال این اتفاق رخ نداد تا شفر همچنان نسبت به این اتفاقات دلخوری داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی