[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

صدرنشینی نمایندگان قیر و جهرم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: لیگ برتر فوتسال استان فارس روز جمعه، هفته دوم خود را پشت سر گذاشت و نمایندگان مرودشت، قیر، داراب و جهرم رقبای خود را شکست دادند و یک بازی به تساوی انجامید.
در گروه اول این رقابت‌ها، تیم شهرداری مرودشت که در بازی نخست خود مقابل میهمان خود نبرد داراب با تساوی بدون گل متوقف شده بود، باز هم در مرودشت به میدان رفت؛ اما توانست سه بر یک تیم شهید بیاتی نی‌ریز را مغلوب کرده و 4امتیازی شود. بیاتی نی‌ریز در بازی اول خود برابر میهمانش مقاومت زرین‌دشت با تساوی بدون گل متوقف شده بود.
مقاومت زرین‌دشت این بار به شهر قیر رفت و با دو گل مغلوب تیم منتخب این شهر شد. قیری‌ها در بازی هفته اول خود در گراش به تساوی ارزشمند دو - دو دست یافته بودند. تیم گراشی اما در هفته دوم به داراب رفت و با نتیجه 4 بر 3 مغلوب نبرد این شهر شد.
در جدول رده‌بندی این گروه، تیم منتخب قیر با 4امتیاز، تفاضل گل مثبت 2 و به علت گل زده بیشتر نسبت به شهرداری مرودشت در صدر جدول قرار گرفت. شهرداری با همان مقدار امتیاز و تفاضل گل دوم است و نبرد داراب با 4امتیاز و تفاضل گل مثبت 1 در جای سوم قرار دارد.
اما در گروه دوم، تیم برمن داراب که در بازی نخست خود تن به یک شکست خانگی سه بر یک مقابل احسان زاهد شهر داده بود، این بار به یک پیروزی خارج از خانه دست یافت و با نتیجه 4 بر 3 در استهبان، تیم ستاره این شهر را مغلوب کرد. ستاره استهبان در بازی نخست خود با نتیجه تساوی 1-1 برابر میهمانش فجر آریا جهرم متوقف شده بود. احسان زاهدشهر هم در بازی دوم خود به فسا رفت و برابر معراج میانشهر با تساوی بدون گل به کار خود پایان داد. معراج در بازی اول خود نتیجه درخشانی گرفته بود و در فیروزآباد تیم علم و ادب این شهر را با نتیجه چهار بر یک شکست داده بود. علم و ادب در بازی دوم خود هم تن به شکست سنگینی داد و این بار در جهرم با نتیجه 5 بر 1 مغلوب فجرآریا شد. بنابراین، علم و ادب فیروزآباد را باید به عنوان ضعیف‌ترین تیم دو هفته ابتدایی این رقابت‌ها برشمرد.
در جدول رده‌بندی گروه دوم تیم‌های فجرآریا جهرم، معراج میانشهر فسا و احسان زاهدشهر همگی با 4امتیاز و به دلیل اختلاف در تفاضل گل، به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند.
هفته سوم این رقابت‌ها روز جمعه همین هفته برگزار می‌شود. در گروه اول، تیم بیاتی نی‌ریز میزبان منتخب قیر است، شهدای گراش به مصاف شهرداری مرودشت می‌رود و مقاومت زرین‌دشت با نبرد داراب دیدار می‌کند.
در گروه دوم هم تیم برمن داراب با معراج میانشهر فسا، علم و ادب فیروزآباد با ستاره استهبان و احسان زاهدشهر فسا با فجرآریا جهرم دیدار می کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی