[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

او حق امضا نداشت!، روزنامه شیراز نوین

مهدی تاج در روزهای پنجشنبه و شنبه بر سر کار حاضر نشده بود و خبری که امروز درباره او مخابره شده است توافق با وزیر برای بازگشت به محل کار بوده است.
عدم حضور مهدی تاج در فدراسیون فوتبال به‌خاطر قهر با فوتبال و یا گلایه از وزارت ورزش و جوانان و ناراحتی از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها در فدراسیون فوتبال یا حمایت از اعضای هیئت رئیسه نبوده است. او به‌این خاطر سر‌کار حاضر نشد که از 15‌آذر حق امضا نداشت و اگر هم بر سر کار حاضر مى‌شد بی‌فایده بود چرا‌که نمى‌توانست نامه‌ای را امضا کند و درست به همین دلیل محمد رضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال روز پنجشنبه از سمت خود استعفا کرد و جای خود را به معاونش یعنی ابراهیم شکوری داد.
مهدی تاج امروز در نشستی که با وزیر ورزش و جوانان داشت در خصوص دلایل عدم حضور خود در فدراسیون فوتبال در روزهای گذشته گفت که تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه گذشته در محل کار خود حاضر شده تا کاملاً قانون را اجرا کرده باشد و عدم حضور وی در روزهای اخیر در فدراسیون فوتبال به دلیل موانع قانونی و همچنین نداشتن حق امضا بوده است.
وزیر ورزش و جوانان بعد از شنیدن صحبت‌های مهدی تاج به وی قول داد به‌سرعت این موضوع را پیگیری خواهد کرد و نامه مبنی بر رفع نداشتن حق امضا را از مراجع قانونی خواهد گرفت و برای فدراسیون فوتبال ارسال خواهد کرد.
از 15‌آذر هیچ یک از بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال حق امضا ندارند. آنها اگر این‌کار را انجام دهند مرتکب تخلف خواهند شد. هم‌چنین هر‌گونه پرداختی از سوی فدراسیون فوتبال به آنها غیر‌قانونی خواهد بود. البته مهدی تاج قرار است با استفاده از ماده‌60 قانون خدمات کشوری و هم چنین استفاده از سهمیه ایثارگری و جانبازی در فدراسیون فوتبال باقی بماند و قرار است در‌خصوص دیگر اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال مجمع عمومى ‌تصمیم‌گیری کند. تصمیم قانونگذار بر این است به‌جز مهدی تاج دیگر بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال از سمت خود استعفا کنند.
در حال حاضر حیدربهاروند، رئیس سازمان لیگ برتر، فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران و... حق امضا  ندارند. فدراسیون فوتبال البته چند مدیر بازنشسته دیگر هم دارد. علی کفاشیان، غلام حسین زمان آبادی، داوود رفعتی، عبدالکاظم طالقانی و... اینها هم حق امضا نخواهند داشت.
براساس آخرین توافق صورت گرفته میان مهدی تاج و وزیر ورزش و جوانان رئیس فدراسیون فوتبال به حضور خود در فدراسیون فوتبال ادامه خواهد داد. اما دیگر بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال باید ساختمان سئول را ترک کنند. در‌صورتی که آنها تا زمان برگزاری مجمع عمومى ‌استعفا نکنند بندی به اساسنامه فدراسیون فوتبال اضافه مى‌شود که بر این اساس بازنشسته‌ها حق ورود به چارت فدراسیون فوتبال را نخواهند داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی