[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

برگزاری نمایشگاه پارس در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوینپیمان کشاورز
Peyk59@gmail.com

شهر شیراز در هفته جاری به واسطه برگزاری دهمین نمایشگاه گردشگری پارس میزبان بزرگترین رویداد گردشگری کشور خواهد بود. مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان فارس با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران از برگزاری این نمایشگاه طی روزهای بیست و یک الی بیست و چهارم آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شیراز خبر داد و حجم کار انجام شده، حضور بخش‌های مختلف و برنامه‌های درنظر گرفته شده را موجب اهمیت دهمین نمایشگاه گردشگری پارس دانست. صالح مشتاقی لاری محوریت دهمین دوره نمایشگاه گردشگری پارس را توریسم سلامت و هدف از برگزاری آن را رونق پایدار صنعت گردشگری کشور دانست. وی گفت: استقبال ایرلاین‌ها، هتل‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی جهت حضور در این نمایشگاه نشان‌دهنده خروجی مؤثر دوره‌های قبلی این نمایشگاه بوده است. مشتاقی لاری ایجاد ظرفیت‌های مناسب، آشنایی عموم مردم با انجمن‌های مرتبط با صنعت گردشگری، معرفی الگوهای موفق در حوزه گردشگری، ایجاد بسترهای لازم و ارائه نوآوری‌های ملی و بین‌المللی در حوزه گردشگری را از دیگر اهداف این نمایشگاه برشمرد و تصریح کرد: به‌دنبال رونق اقتصادی پایدار از صنعت گردشگری به‌عنوان سومین صنعت پول‌ساز دنیا، اشتغال فراگیر و آشنایی گردشگران داخلی و خارجی و فعالان این صنعت با مجموعه‌های گردشگری فارس هستیم. مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس ادامه داد: این سازمان به عنوان مجری دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری بزرگ پارس در کنار بهره‌گیری از استراتژی‌های علمی و توجه ویژه با تمرکز بر افزایش کیفی سطح نمایشگاه به دنبال ایجاد فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت توریسم و گردشگری است. 
مشاور عالی سلامت گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور نیز در ادامه این نشست برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس در سطح بالا و با رویکرد توریسم سلامت را یک اتفاق مهم برای صنعت گردشگری کشور دانست و گفت: برای اولین بار شاهد برگزاری یک نمایشگاه به دور از اختلاف سلیقه میان متولیان و همکاری بسیار خوب در حوزه صنعت توریسم سلامت هستیم. 
حقیقت با بیان اینکه در این نمایشگاه سازمان میراث فرهنگی کشور و بهداشت و درمان دوش به دوش هم به دنبال مدیریت این صنعت مهم و درآمدزا هستند، گفت: نخستین بار است که وزارت بهداشت در نمایشگاه گردشگری با حضور بیش از ٢٥ بیمارستان به نام شرکت می‌کند و انجمن‌ها و کمیته‌های علمی آن در حاشیه نمایشگاه برنامه‌های مختلفی را ارائه می‌کند. وی با تأکید براینکه به دنبال نمایشگاه تخصصی سلامت با نگاه به توسعه صنعت توریسم درمانی هستیم، گفت: از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها برای رسیدن به این مهم استفاده می‌کنیم. مشاور عالی سلامت گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور با بیان اینکه شرایط جغرافیایی، ارتباط با حاشیه خلیج فارس و داشته‌های فارس به قدری است که می‌تواند حرف اول را در صنعت توریسم سلامت بزند، گفت: گردشگری سلامت بهترین ارزآوری را برای کشور به دنبال دارد، لذا باید از این فرصت به بهترین وجه استفاده کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی