[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

پروژه‌های عمرانی بدون توقف ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: پروژه‌های عمرانی در دست اجرای استان را بدون توقف و با سرعت مناسب به جلو خواهیم برد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی ‌در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان گراش، با اشاره به خدمات ارزنده انقلاب اسلامی ‌از ابتدای پیروزی تا امروز افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ‌می‌کوشیم که در روند اجرای پروژه‌ها وقفه‌ای ایجاد نشود و پروژه‌ها در مسیر اجرا از سرعت لازم برخوردار باشد.
وی ادامه داد: امروز اگر به این مسئله توجه کنیم می‌بینیم که به رغم محدودیت منابع  مشکلات مالی که دولت با آن دست به گریبان است اما فعالیت‌های عمرانی خوبی در تمام نقاط استان در حال انجام است.
رحیمی‌ تصریح کرد: به ویژه اقداماتی که در زمینه راه‌سازی، آبرسانی و گازرسانی و پروژه‌های ورزشی در استان انجام شده قابل مقایسه با گذشته نیست و جهش خوبی در این بخش‌ها شاهد هستیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و اقدامات دولت تدبیر و امید و نظام جمهوری اسلامی ‌دانست و اظهار داشت: باید با ارائه گزارش درخصوص این دستاوردها و موفقیت‌ها به مردم و اطلاع رسانی گسترده در این زمینه، جلو سیاه نمایی‌ها و تخریب‌های دشمنان و بدخواهان کشور و نظام که سعی در ناتوان جلوه دادن نظام اسلامی ‌را دارند بگیریم.
وی افزود: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ‌در استان فارس فقط سه شهر و یک روستا گازرسانی شده بود اما امروز تعداد شهرهای برخوردار از نعمت گاز در این استان به ۷۵ شهر رسیده و تعداد روستاهای بالای ۲۰ خانوار فاقد گاز نیز تا پایان امسال به عدد صفر خواهد رسید.
رحیمی ‌ادامه داد: در بحث راه سازی هم قبل از انقلاب در استان فارس در مجموع یک هزار کیلومتر راه اصلی وجود داشت که این عدد امروز به افزون به حدود 18 هزار کیلومتر شامل انواع راه‌ها رسیده است.
وی، وجود خیرین در استان فارس و به ویژه شهرستان گراش را از جمله ظرفیت‌های بسیار ارزشمند دانست و گفت: در شرایطی که محدودیت منابع دولتی مواجه هستیم، همراهی و کمک خیرین می‌تواند کمک شایانی به اجرای پروژه‌های عمرانی در جهت خدمات‌رسانی هرچه سریعتر به مردم کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس افزود: قطعاً خیرین استان در انجام سرمایه‌گذاری‌ها و انجام کارهای خیرخواهانه مورد حمایت ویژه خواهند بود و در چارچوب قانون از آنها حمایت کامل خواهیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی