[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

فجر بازی برده را باخت، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین:  در ادامه رقابت‌های لیگ دسته اول موسوم به لیگ آزادگان ازساعت 14 دیروز 4 دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و در مهمترین بازی تیم فجرسپاسی در کرمان تن به شکست داد. به گزارش «دی اسپورت»، این بازی  که در نیمه اول بسیار درگیرانه بود  با حملاتی از جانب هر دو تیم  دنبال می‌شد اما هیچ‌کدام موفق به گلزنی نشدند.
اما با آغاز نیمه دوم این شاگردان اسماعیل زارع بودند که موفق شدند با یک ارسال از سمت راست که با خروج اشتباه مهدی اسلامی ‌دروازه بان مس همراه شد، سلمان بحرانی را صاحب توپ کنند تا او با یک ضربه با دقت دروازه مس را به راحتی بازکند. در ادامه تیم مس با تغییر تاکتیکی که توسط نادر دست‌نشان، مربی این تیم انجام داد  دامنه حملاتش را گسترده تر کرد و در دقیقه 58 صحنه  مشکوکی درمحوطه جریمه فجر سپاسی اتفاق افتاد که داور این دیدار فرهاد امینی اعتقادی به  پنالتی نداشت  که این صحنه با  اعتراضات نادر دست نشان و فرزاد حسین خانی نیز همراه شد.
ولی در ادامه حملات مؤثر واقع افتاد تا این که پرتو توانست از شلوغی در محوطه شش قدم استفاده کند و دروازه فجر را باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود.
مسی‌ها که مساوی در خانه برایشان نتیجه خوبی تلقی نمی‌شد با پیگیری حملات همه‌جانبه خودشان بالاخره توانستند در دقیقه 95  بر روی یک ارسال از جناحین و ضربه سر شروین بزرگ  گل برتری را به ثمر برسانند تا مس با این پیروزی که در دقایق آخر به دست آمد همچنان در کورس مدعیان صعود بماند. 
شاگردان اسماعیل زارع با این نتیجه 13 امتیازی و در رتبه یازدهم باقی ماندند. فجر در بازی بعدی خود روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف شهرداری ماهشهر خواهد رفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی