[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۷
  • دوره جدید

رشد ۸۰ درصدی زائران فارس در مراسم اربعین ، روزنامه شیراز نوین

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس اعلام کرد که در ایام اربعین امسال، شاهد رشد 80درصدی زائران این استان بودیم. به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدابراهیم فروزانی در آیین تجلیل از موکب‌داران پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی، افزود: سال گذشته کنسولگری عراق در فارس به استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر خدمات ارائه داد.  وی افزود: امسال تعداد 79 هزار و 200 ویزا برای زائران فارس، کهگیلویه و بویراحمد در فارس صادر شد که نزدیک 2 هزار ویزا مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد بود و یک دفتر کنسولگری نیز برای زائران بوشهر در این شهر مستقر شد. 
معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس با اشاره به اینکه سال گذشته کمتر از 40 هزار ویزا برای زائران فارس صادر شد، خاطرنشان کرد: با وجود افزایش نرخ دلار می‌توان گفت تعداد زائران فارس در اربعین حسینی امسال 80 درصد رشد داشته است. 
فروزانی اضافه کرد: دفتر کنسولگری عراق در فارس تا لحظات آخر برای تمام متقاضیان حضور در این مراسم بزرگ ویزا صادر کرد تا کسی از این سفر باز نماند. 
فروزانی با بیان اینکه کمیته حمل و نقل مسئولیت سنگینی برای حمل و نقل و تردد در داخل و خارج از کشور برعهده داشت، اظهار کرد: امسال به دلیل تغییرات و نوسان در نرخ دلار باید بسیاری از اقلام از داخل کشور به عراق اعزام می‌شد و کار سختی بود که با هماهنگی مهندس تبادار به خوبی انجام شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی