[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

با حضور سلطانی‌فر دو پروژه ورزشی در کازرون افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون گفت: با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، دو پروژه مهم ورزشی در دریس و دیکانک افتتاح می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حامد محمدی با بیان اینکه دو پروژه مهم ورزشی در شهرستان کازرون با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان افتتاح می‌شود، گفت: در این سفر، سلطانی‌فر ابتدا در روستای دیکانک تنگ ابوالحیات یک سالن چندمنظوره را افتتاح می‌کند و پس از آن، در روستای دریس کازرون یک سالن ورزشی مجهز و پیشرفته را مورد بهره‌برداری قرار می‌دهد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اولین بار است که وزیر ورزش و جوانان به کازرون سفر می‌کند، اظهار داشت: از حدود یک ماه پیش که خبر تشریف‌فرمایی سلطانی‌فر را در رسانه‌های کازرون اطلاع‌رسانی کردیم، همه مردم و به خصوص ورزشکاران، از این موضوع خرسند گردیده و به طور حتم استقبال خوبی از ایشان صورت خواهد گرفت.
محمدی خاطرنشان کرد: حضور مقام عالی وزارت در همه شهرستان‌ها می‌تواند منشأ خیر و برکت باشد و شهرستان کازرون هم از این قاعده مثتثنی نیست. ورزشکاران بی‌صبرانه منتظر حضور ایشان هستند تا از نزدیک پتانسیل ورزشی شهر سلمان فارسی را شاهد باشند.
حامد محمدی در ادامه صحبت‌هایش، از تشریح برنامه‌های سفر سلطانی‌فر به کازرون گفت: مقام عالی وزارت ورزش و جوانان دیداری هم با رؤسای هیئت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم‌نهاد دارند و از نزدیک با ورزشکاران و نخبگان دیدار خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی