[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

۴۵۰هزار معلول جسمی و حرکتی در کشور، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل بنیاد برکت احسان از مشارکت خیرین و مردم نیکوکار در تأمین ویلچر معلولان در مناطق محروم خبر داد و گفت: ۴۵۰هزار معلول در کشور زندگی می کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، مدنی در مراسم اهدای ۳هزار ویلچر به مناطق کم‌برخوردار افزود: درحال حاضر ۴۵۰هزار معلول جسمی و حرکتی در کشور زندگی می‌کنند که بخشی از این تعداد در مناطق محروم و کم بر خوردار هستند.
وی گفت: ویلچر و وسایلی که برای معلولان نیاز است در مناطق محروم به سختی در اختیارشان قرار می‌گیرد و همچنین خیلی زود نیز دچار آسیب می‌شود، به همین دلیل باید به مدت کوتاهی تعویض شوند.
مدیرعامل بنیاد برکت احسان تأکید کرد: بخشی از مردم نیز به دلایل مختلف و چون توان خرید ویلچر ندارند، زمین‌گیر می‌شوند و در خانه می مانند.
وی با اشاره به اینکه ندیدم خیریه‌ای که به موضوع تأمین ویلچر به طور خاص ورود پیدا کند، گفت: در این پویش از همه خیریه‌ها و تشکل‌های غیردولتی می‌خواهیم به دلیل شناختی که از معلولان دارند، مشارکت کنند.
مدنی اظهار داشت: پویش چرخ-زندگی، با مشارکت خیریه‌ها و گروهای مردمی در جهت تأمین ویلچر معلولان در مناطق محروم و کم‌برخوردار برگزار می‌شود و فقط طی روز یکشنبه ۲۰هزار نفر با شماره #4030* تماس و در این کار خیر مشارکت کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی