[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

لایق: برنامه فدراسیون کشتی انسجام بین کادرفنی تیم‌های ملی است، روزنامه شیراز نوین

دبیر فدراسیون کشتی گفت: ایجاد انسجام بین کادر فنی تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی از برنامه‌های ما است.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رضا لایق با بیان این مطلب افزود: یکی از اصولی که بنی تمیم سرپرست فدراسیون برای پیشنهاد نفرات مدنظر خود جهت سرمربیگری تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان در نظر گرفت، ایجاد انسجام بین کادر فنی تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی است.
وی ادامه داد: محمد طلایی سرمربی تیم جوانان با توجه به حضور تعدادی از کشتی‌گیران جوان در اردوی تیم ملی بزرگسالان و حضور آن‌ها در جام تختی و لزوم تعامل بین تیم‌های ملی به خصوص رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان، در اردوی تیم بزرگسالان حضور دارد و در صورت نیاز، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی، مربی دیگری به کادر فنی اضافه می‌شود.
لایق درمورد دلایل انتخاب سرمربی تیم نوجوانان نیز تصریح کرد: در دی‌ماه مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان برگزار می‌شود و در دهه پایانی اسفندماه هم رقابت‌های انتخابی برگزار خواهد شد. از طرف دیگر، هشت نفر از ده نفر اصلی تیم نوجوانان راهی رده سنی جوانان شده اند و کار، کادر فنی برای تشکیل یک تیم قدرتمند و دفاع از عنوان قهرمانی جهان سخت است. به همین دلایل، با توجه به حضور محمدی و مهربان به عنوان سرمربی و مربی تیم بزرگسالان، توکلیان برای سرمربیگری تیم نوجوانان انتخاب شد.
وی در پایان گفت: فدراسیون به سرعت در حال تعیین تکلیف تعداد محدودی از هیئت‌های کشتی است که با سرپرست اداره می‌شوند. از طرف دیگر، ما مشکلی برای برگزاری مجمع انتخابات نداریم و با توجه به نامه‌نگاری با مسئولان وزارت ورزش و ارائه درخواست رؤسای هیئت‌ها برای برگزاری هرچه سریع‌تر مجمع منتظر اعلام زمان ثبت‌نام از کاندیداها توسط وزارت ورزش هستیم و تا آن زمان که امیدوارم درکوتاه‌ترین زمان ممکن باشد، با توجه به فاصله کوتاه تا المپیک 2020 توکیو برنامه‌های کشتی کشور را پیگیری می کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی